Wywiad z niemieckim politykiem: Wolfgang Schäuble: Polacy nie potrzebują niemieckiego nauczyciela.

Wywiad odwracający zupełnie spojrzenie na politykę PiS dyktowaną przez ich konkurentów i opozycjonistów z Koalicji.
Mówi to wszystko polityk niemiecki, na łamach Rzeczpospolitej, którą trudno podejrzewać o pismo pro- pisowskie.

Fragment:
„…Kandydat Europejskiej Partii Ludowej na szefa Komisji Europejskiej, Manfred Weber, jest, jak pan wie, przeciwny Nord Stream 2 […]osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem projektu, który nie budzi zaufania krajów, które są naszymi przyjaciółmi i są położone między nami a Rosją. Powinniśmy unikać działania w izolacji, wbrew przytłaczającej większości krajów Unii…”

Całość: Wolfgang Schäuble: Polacy nie potrzebują niemieckiego nauczyciela

Problemem Czytaj dalej Wywiad z niemieckim politykiem: Wolfgang Schäuble: Polacy nie potrzebują niemieckiego nauczyciela.

Wikipedia usuwa informacje o żydowskim pochodzeniu kolaborantów.

Szokujące doniesienia na ten temat:

Wikipedia usuwa wzmianki o żydowskim pochodzeniu kolaborantów – Także w przypadku holenderskiej Żydówki Ans van Dijk administrator Jayjg usunął informację, że była Żydówką i wpisał narodowość holenderską. Van Dijk zdradziła Żydów w Niemczech i jako jedyna holenderska kobieta została stracona za działalność wojenną.

Zmiany dokonano m.in. w przypadku dwóch Żydów Chaima Rumkowskiego i Mojżesza Merina. Oboje są uważani za kolaborantów – Wikipedia uznała jednak, że usunie wzmiankę o „polskich Żydach” i zostawi informację o tym, że byli Polakami.

Czy to nie jest manipulacja?