Afery wyborczej ciąg dalszy, były wybory czy nie? Gdzie jest demokracja?

Afera wyborcza zaczyna przytłaczać, nie ma dosłownie ani jednej osoby, z którą rozmawiam na ten temat, która by nie krytykowała tego co się dzieje,… Oto słowa Ks Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego:

Niezależnie od zaklęć ze strony różnych polityków, głównie z koalicji rządowej, wyniki wyborów samorządowych, zwłaszcza do sejmików wojewódzkich i części rad miejskich, nie są niewiarygodne. Dla dobra demokracji należałoby je powtórzyć. Poza tym, społeczeństwo nie kupi już więcej hasła „Polacy, nic się nie stało”….

To niesamowite jak można szybko ustawić Polskę w pozycji podrzędnego państewka, gdzie demokracja chwieje się z jednej strony na drugą…Bo przecież jak może być odbierana awaria systemu wyborczego? Czy też całkowity brak doradztwa jak wypełnić kartę do głosowania? Nie było żadnych sygnałów ze strony komisji w obwodzie w którym głosowałem, że chcieliby w czymkolwiek komukolwiek pomóc, po prostu siedzieli i patrzeli…
To też duży „obciach” międzynarodowy dla Polski. Ogólnoświatowy. Jeżeli ktoś myśli, że inni nie przyglądają się temu co tutaj się dzieje… Równamy do państw gdzie demokracja jest słaba, lub jej w ogóle nie ma…

Bez Przesady? Nie; to już gruba przesada; cała ta polska farsa wyborcza…

Cytat pochodzi ze strony: Od dziś pospolite ruszenie przeciwko farsie z wyborami

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.