ACTA- Nikogo nie więzimy bez wyroku sądowego.

To jest najistotniejsze motto do tego co niesie ze sobą ACTA, nie można z tym w żaden sposób dyskutować. To jest to co nas odpycha w tym akcie prawnym;
zakładanie a priori czyjejś winy jest całkowicie niedopuszczalne. Ten akt to wymusza.
Dlatego walka z nim będzie trwała do końca. A także z każdym rządem, czy partią, która będzie chciała jego wprowadzenia.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “ACTA- Nikogo nie więzimy bez wyroku sądowego.”

  1. Prawnik: Pojęcie „zawieszenia” ratyfikacji nie istnieje – Najważniejsze informacje – Informacje – po
    http://www.tvn24.pl
    W prawie międzynarodowym nie istnieje pojęcie „zawieszenia” procesu ratyfikacji – mówi w rozmowie z tvn24.pl prawnik, ekspert prawa międzynarodowego Piotr Schramm. Jego zdaniem, premier Donald Tusk użył zwrotu tylko dlatego, by wzmocnić swój komunikat i sprawić, żeby zapadł on w pamięć.

  2. Prawo powinno być jednakowe dla wszystkich. Nikomu nie można przyznawać przywilejów. Same ACTA są przywilejem i z tej racji, automatycznie są niezgodne z prawem. Wszyscy powinni być równi wobec prawa. Gdzie jest ONZ? Dlaczego nie zablokuje tego dziwoląga – szkodliwego dziwoląga.

Możliwość komentowania jest wyłączona.