Anonimowi – ACTA – ostrzegają Polskę i Polaków.

„Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie” –
flaga-UPA
Treść poniżej:

Witajcie

Jesteśmy Anonymous Ukraine

Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku!

Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu ?Prawy Sektor?, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich.

Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

Wiadomość na YT:

Wiadomość o nazwie: „Europe Nazi Alert” również jest na YT. Treść jest jednak bardzo drastyczna. Dlatego odradzam osobom niepełnoletnim poszukiwania tego linku. Z tego też powodu nie umieszczam go.

Lista stron gdzie pojawiło się ostrzeżenie:
www.alicjasaar.com, www.herzlichwillkommen.pl, www.burninglion.com, www.modapolka.com, www.djcrab.com, www.bartoszlipowski.com, www.annabinczyk.com, www.hakobo.art.pl, maua.pl, www.wunderteam.pl, www.hakobo.pl, , www.usmedicus.pl, www.playablog.pl, www.dommusic.pl
www.iwal.cerkiew.pl, www.cegielka.cerkiew.pl, www.bacieczki.cerkiew.pl, www.bractwocim.cerkiew.pl, www.bialowieza.cerkiew.pl, www.bilgoraj.cerkiew.pl, www.cieplice.cerkiew.pl, www.dojlidy.cerkiew.pl, www.ckp.bialystok.pl, www.zielonirp.org.pl, www.playablog.pl, www.bonusmedicus.pl, www.gis.gov.pl, www.zwingik.szczecin.uw.gov.pl, www.gregorgonsior.com,

Film dok. BBC: „Neo-Nazi threat in new Ukraine: NEWSNIGHT”

Ps – na spotkaniu które odbyło się w środę z Wójcem na UAM – usłyszałem od niego że na Majdanie nie było nacjonalistów, a flagi czarno-czerwone nie oznaczały zwolenników UPA. Kiedy się z nim nie zgodziłem, odpowiedział: „to się nie zgadzajmy”
Kto nie chce widzieć – nie widzi.

Mój ostatni komentarz z salonu24: „…Dodam jeszcze: w tym materiale jest mowa o fladze UPA której Wujec nie dostrzegał (jak poinformował mnie na spotkaniu w Poznaniu – ponoć bywał na Ukrainie setki razy… – mi wystarczyło kilka aby rozeznać się w sytuacji – pewnie zależy to od tego z kim się rozmawia i co się chce dojrzeć…), a jak dostrzegał to w rękach innych niż nacjonalistów – niestety nie zdradził czyich…. I tutaj jak sam zauważył nie zgodziliśmy się co jest oczywiste…”

Inne informacje: Ukraińcy podpalili węgierski pomnik na Zakarpaciu. VIDEO!

dziennik artystyczny


źródło: monitor polski

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

5 myśli w temacie “Anonimowi – ACTA – ostrzegają Polskę i Polaków.”

  1. Straszne. Jeżeli jest w tym choć część prawdy, to bardzo niepokojące. Najgorsze, że Polska jest bezbronna i słaba jak dziecko. Mam tylko nadzieję, że jeśli spełni się ten czarny scenariusz, to Ukraina jeszcze długo będzie zbyt słaba finansowo i militarnie żeby z Putinem na karku zdecydować się na agresję. Chyba, że się z Moskwą dogadają, wtedy może być bardzo źle. Niemniej ludziom trzeba pomagać, więc popieram akcję Caritasu, który uruchamia wysyłanie paczek z żywnością i odzieżą do potrzebujących na Ukrainie.

  2. Oni chcą doj…..ć Rosji (UE) i wspierają faszyzm rodzący się na Ukrainie -ponownie, ja tego nie rozumiem… Tak jak z alkaidą pomagali a potem wieże się zawaliły- co się stanie w Europie? Kto wie. …. Po co my się w to pakujemy?

  3. Posłuchajcie tego zwolennika nacjonalistów z programu BBC – nie tak jak Hitler oczyścić kraj trochę lżej słabiej – jeden kraj jeden naród …. – co wam to przypomina.

Możliwość komentowania jest wyłączona.