Bez Dekretu – blog.

Kto trzęsie drzewem prawdy, temu padają na głowę obelgi i nienawiśćKonfucjusz.

Kiedyś ktoś wspomniał tak o moich działaniach dotyczących prawdy o Ludobójstwie dokonanej przez OUN-UPA. Przyjąłem to z pokorą, zapewne nie raz będę czegoś takiego doświadczał.

Tutaj jednak mamy materiał o innej akcji…

Cytaty z materiału:

„Wyobraźmy sobie, że wprawdzie PiS przejmuje kierownictwo Służby Kontrwywiadu Wojskowego, a na czele MON staje Antoni Macierewicz, to nowi szefowie nie tylko nie mogą zwolnić wysokich rangą oficerów SKW, ale napotykają na całkowicie nową strukturę ? swoistą ?służbę eksterytorialną?, wyjętą spod rozkazów przedstawicieli państwa polskiego. Struktura ta działa niezależnie od szefa SKW i nie jest poddana władzy polskiego ministra obrony narodowej. Ma natomiast całkiem realne kompetencje, bo może m.in. organizować szkolenia dla sił zbrojnych NATO w zakresie zwalczania zagrożeń wywiadowczych i terrorystycznych oraz koordynować wymianę tajnych informacji kontrwywiadowczych. Szefami tej struktury zostają zaś oficerowie SKW, przyjęci do służby przez poprzedni reżim…”

„..Już wówczas pojawiły się doniesienia, w których sugerowano, że projekt został wymyślony przez kierownictwo SKW, jako metoda ?wyborczych spadochronów?…”

?Obecne kierownictwo Służby Kontrwywiadu Wojskowego szykuje sobie spadochrony na wypadek nadejścia nowej władzy?? ? pytano w tekście A. Burzyńskiej i M. Majewskiego z października br., wnioskując, że ?akcja ?Centrum NATO? to w rzeczywistości sprytny pomysł kierownictwa Służby na wypadek spodziewanej zmiany władzy?.

…Tłumaczenie, że ?wszystko po kolei, wszystko w swoim czasie”, które niekiedy słyszy się w tych sprawach od środowisk proPiSowskich, jest idiotyczne, bo ci ludzie sterują całym atakiem na rząd, są to bezwzględni mafiosi, bez których nomenklatura partyjniacka odsunięta od żłoba będzie słaba i bezbronna. Jeżeli PiS teraz, kiedy ma wszystkie narzędzia, nie chce tego zrobić, to kiedy to zrobi? Za pół roku, jak odwojuje prokuraturę? To da czas tej bandzie lepiej przygotować się do walki. Trudno zrozumieć dlaczego nowa władza nie rusza tego środowiska.

Widać gołym okiem, że odsunięty układ zaczyna gryźć z dziką wściekłością….
Wszystko po kolei”, wszystko w swoim czasie”, – kiedy trzeba zmieniać prawie wszystko – oznacza, że nie osiągnie się niczego.
Od Nowego Roku możemy się spodziewać jeszcze dzikszych ataków, a puszczone samopas media – „propagandowe ramię” układu – przedstawią to wszem i wobecjako triumfalne zwycięstwo demokracji.

i jeszcze to:

„Myślę że, nowej ekipie MON nie brakuje zajęć i podejrzewam, że opisana w tym tekście sprawa jest tylko wierzchołkiem potężnej góry.”

i na koniec:
„Przeczytałem również lamenty pogonionego z „Centrum NATO” płk. Duszy, (z wartownika na pułkownika) z którymi towarzysz pułkownik pobiegł do GW. Został tam przyjęty ciepło i ze zrozumieniem, co gadzinówka zamanifestowała już w „antymacierewiczowym” tytule: „Demolka kontrwywiadu”.

Tylko szybkość działania i konsekwencja nowego kierownictwa MON i służb wojskowych uchroniła nas od widma „eksterytorialnej służby specjalnej”.”

Zachęciłem tymi fragmentami do całości lektury? Wobec tego zapraszam: Centrum eksperckie NATO czyli…
Aleksander Ścios – Bez Dekretu

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.