Brawa dla tej Pani…


:-)

„Joanna Wilk-Yaridiz ? założycielka i prezes Fundacji dla Rodaka działającej na rzecz pomocy rodakom pozostającym poza granicami kraju, szczególnie tym za wschodnią granicą…”

I to są osoby, które dają nadzieję na przyszłość. Serce i rozum poświęcają pomocy innym.

Screen i cytat zaczerpnięte z: kobietysukcesu.eu


Inny przykład właściwego zachowania: „[…] …stojący za staruszką dwaj młodzieńcy zaczęli głośno wyrażać swoje niezadowolenie krzycząc wręcz, że do kawiarni w centrum miasta nie powinno się wpuszczać a tym bardziej obsługiwać jakichś włóczęgów i wszelakiej hołoty…[…] sprzedawca nie zwracając na nich uwagi zaczął przyjmować zamówienie od stojącego za nimi mężczyzny. Dwaj młodzi mężczyźni obruszyli się, że zostali pominięci na co usłyszeli od sprzedawcy: „wszelakiej hołoty nie obsługujemy”…[…] Kiedy przyszedł kierownik i dowiedział się o szczegółach całej sytuacji to po prostu wyprowadził ich za drzwi mówiąc aby się więcej w tej kawiarni nie pokazywali…”

olsztyn.tvp.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.