„Co Kuchciński obiecał Ukraińcom?”


Z maila:

„…w ukraińskich mediach była to wiadomość dnia, w naszych nie znalazłem ani słowa. Marszałek Sejmu Kuchciński obiecał marszałkowi Werchownej Rady Parubijowi, że do czasu spotkania NATO w Warszawie nasz Sejm wstrzyma wszelkie prace dot. polsko ? ukraińskiej historii.

Poniżej link do informacji na ten temat na ?Ukraińskiej Prawdzie?: ??????? ?????? ?????? ?? ????????? ??????? ??????? ?? ?????? ????

Mail miałam tak zatytułowany – jaki dałem tytuł wpisu.
Może jednak powinno być: Co Kuchciński obiecał nacjonalistom ukraińskim?
Ponieważ żadnemu prawemu Ukraińcowi nie będzie zależało na ukrywaniu prawdy o zbrodni i zbrodniarzach…

Komentarz dr Zapałowskiego:
„Normalne, czego się było spodziewać po po tym spotkaniu. Kuchciński pojechał na Ukrainę po instrukcje. Szkoda że Parubij nie dodał, że Jan III Sobieski to ukraiński kozak którego starożytni Ukraińcy wsadzili na polski tron.”

Także na blogu ks Tadeusza: Presja Ukrainy na Sejm RP coraz silniejsza

Presja Ukrainy na sejm RP coraz silniejsza

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “„Co Kuchciński obiecał Ukraińcom?””

  1. poczekamy do 11 lipca, ale już teraz widzę, że ci co agitowali wśród Kresowiaków za sowieckim PiS-em już teraz powinni się zacząć szykować do odbycia pielgrzymki do Częstochowy, oczywiście na kolanach
    co to za określenie „nasz Sejm”? nie ma naszego Sejmu, żadne powojenne „wybory” nie odbyły się zgodnie z przedwojenną ordynacją wyborczą, są więc nieważne

    „Szkoda że Parubij nie dodał, że Jan III Sobieski to ukraiński kozak którego starożytni Ukraińcy wsadzili na polski tron.”
    no przecież taka jest oficjalna wersja ukraińska, to … Iwan Sobieski, lata temu banderowcy umieścili pod Wiedniem tablicę poświęconą … Iwanowi Sobieskiemu, dowódcy wojsk ukraińskich
    a że w żyłach tego polskiego szlachcica nie płynęła ani jedna kropla ukraińskiej krwi …

Możliwość komentowania jest wyłączona.