Do wszystkich na świecie.

Apel Pana Premiera:

Mój wpis z przed kilku dni:
Naród się jednoczy. Na wszystkich stronach większość poza marionetkami u góry dostrzega ostrze uderzające bezpośrednio w pierś każdego z nas.
Słyszę to w rozmowach. Z lewa, prawa, boku, środka.
Ludzie zaczynają się budzić.
Dostrzegają chęć ich stłamszenia. Dla mamony.
Chęć naplucia im w twarz.

Czy każdy teraz jadąc za granicę będzie NIESŁUSZNIE piętnowany za nie swoje winy i grzechy, tylko; jednego z okupantów?
Czy może być tak że rozmawiając we Włoszech, Szwajcarii rozmówca będzie mówił jedno, a myślał drugie o reprezentancie tego narodu z którym akurat rozmawia???potomek szmalcownika, naród przestępców, naród szmalcowników??
I nic nie zrobimy.
Każdy będzie nosił niesprawiedliwe, kłamliwe piętno.
Czy to będzie sympatyk PO, SLD, Kukiz15, PiS czy innej siły politycznej?
To zamach na nas wszystkich.
Ponieważ ktoś tka pajęczą sieć wszech-kłamstwa.

LIST do PREZYDENTA:

Wielce Szanowny Pan
Dr Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Jako przedstawiciele Kresowian i ich potomków oraz różnych środowisk patriotycznych i niepodległościowych zwracamy się do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy z apelem o podpisanie nowelizacji Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, przyjętej w dniu 26 stycznia 2018 r. zdecydowaną większością głosów przez Sejm RP, a następnie przez Senat RP.
Nowelizacja ta jest bardzo ważna dla naszych środowisk, szczególnie dla Polaków i obywateli polskich innej narodowości, którzy na Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej stracili swoich krewnych w wyniku ludobójstw i zbrodni wojennych, dokonywanych przez niemieckich i sowieckich okupantów oraz ukraińskich nacjonalistów spod znaku Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii oraz SS Galizien i innych ukraińskich formacji kolaboranckich.
W komunistycznych rządów prawda o martyrologii Kresowian była całkowicie przemilczana. Niestety także w Trzeciej Rzeczypospolitej nie jest ona ze względu na tzw. poprawność polityczną odpowiednio ukazana i opisana. Dlatego też wspomniana nowelizacja jest swoistego rodzaju zadośćuczynieniem dla rodzin ofiar, które od 70 lat upominają się o prawdę i pamięć, kierując się w swym działaniu mottem ?Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary?.
Równocześnie wyrażamy stanowczy protest przeciwko zagranicznym naciskom, płynącym między innymi ze strony polityków Stanów Zjednoczonych, Izraela i Ukrainy. Uważamy bowiem, że Rzeczpospolita Polska, która obecnie obchodzi 100. rocznicę odzyskania niepodległości, ma pełne prawo do samodzielności w zakresie ustawodawstwa. Tak jak zawsze protestowaliśmy przeciw przerzucaniu odpowiedzialności za Zbrodnię Katyńską z Rosji Sowieckiej na Trzecią Rzeszę Niemiecką, tak i teraz też protestujemy przeciwko kłamliwym publikacjom prasowym i pseudonaukowym, które wbrew faktom historycznym nazywają niemieckie nazistowskie obozy zagłady ?polskimi?, a ukraińskie ludobójstwo na Polakach ?wojną polsko-ukraińską? czy ?wojną chłopską?. Sprzeciwiamy się również próbom wybielania sprawców wszystkich straszliwych zbrodni, które miały miejsce na polskiej ziemi w XX wieku. Nie możemy się też pogodzić z zacieraniem różnic pomiędzy katami a ich ofiarami.
Dlatego oczekujemy, że Pan Prezydent, na którego wielu z nas oddało swoje głosy, uszanuje wolę legalnie wybranych władz parlamentarnych i podpisze nowelizację ustawy. Oczekujemy także, że w 250. rocznicę zawiązania Konfederacji w Barze na Podolu, 100. rocznicę zwycięskiego zrywu niepodległościowego ?Orląt? we Lwowie i Przemyślu oraz 75. rocznicę ?Krwawej Niedzieli? na Wołyniu Pan Prezydent wypowie w swoich oficjalnych wystąpieniach krajowych i zagranicznych pełną prawdę o heroizmie mieszkańców Kresów Wschodnich oraz wraz z nami zapali znicze na mogiłach tych, którzy zginęli za wierność Rzeczypospolitej Polskiej, a którzy przez polityków niechętnych upowszechnianiu prawdy o historii skazani zostali na zapomnienie.
Z wyrazami szacunku…

(podpisy)
Ze strony ks Isakowicza-Zaleskiego

Dodam tylko że powstaje hejt polityczny przeciw Polsce. Cel: zaciemnienie prawdy. Cel ukryty: ułatwienie ty sposobem wyciągnięcia pieniędzy od nas za odszkodowania mienia żydowskiego zniszczonego przez… NIEMCÓW!
Kłania się tutaj niestety „Przedsiębiorstwo Holokaust”.

(okładka książki – polecam lekturę).
Niestety, jak sam Autor (pochodzenia żydowskiego) podaje: są grupy Żydów, które za nic mają moralność i etykę i po prostu żyją ze śmierci swoich współbraci. To nie moje słowa ale innego Żyda, autora tej właśnie pozycji: „Przedsiębiorstwa Holokaust”.

Szewach Weiss nie wini Polaków?
Znamienne zdanie prawdziwego Przyjaciela Polaków Żyda z krwi i kości, potwierdzającego zdanie o dobrych i złych ludziach a nie narodach?
??A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: ?Czy ja mam prawo krytykować Polaków? A jak Żydzi zachowali się wobec nich???? …

Korzenie żydowskie w Polsce absurdy i prawdy – …W swojej książce ?Prawo nie Zemsta? Szymon Wiezenthal kilka razy opisywał podłości Żydów z USA, którzy nie tylko nie chcieli ratować swoich rodaków z Europy, wręcz się przed takim czynem wzbraniali.
Słyszałem też takie określenie od Żyda w Kijowie, który stwierdził, że tym zza oceanu to chyba na rękę była działalność Hitlera, bo przecież ?do piachu? poszło głównie kilka milionów ich biednych kuzynów, którzy ciągle domagali się od nich pomocy finansowej?
Książka ?Przedsiębiorstwo Holokaust? napisana przez Żyda, trudna do dostania dodam- w oficjalnych mediach czy księgarniach, wskazuje na wiele aspektów wykorzystywania Zagłady do robienia pieniędzy przez obrotne organizacje żydowskie.

A więc raz jeszcze, patrzmy na ludzi i ich działania, nie to skąd pochodzą. …

I jeszcze jeden cytat:

„…Czemu ma w pańskiej ocenie służyć zmiana polskiego stanowiska?

Polska próbuje zachowywać się tak jak inne państwa. Nie ma w tym zachowaniu nic nadzwyczajnego. Po prostu Polska poszukuje własnego sposobu na prezentowanie własnej narracji historycznej. Przez ostatnie lata polska narracja była zaburzona. Był to kompleks spraw i zagadnień, które były inaczej definiowane.

Najbardziej drażliwą kwestią, która przyczyniła się do powstania ustawy było pojawianie się w mediach na całym świecie terminu ?polskie obozy śmierci? czy ?polskie obozy zagłady?.

Właśnie zapis, który dotyczy dość powszechnego obwiniania Polski o to, że na naszym terytorium istniały polskie obozy śmierci dla wielu osób i środowisk stał się problematyczny. Ale przecież nie było żadnych polskich obozów śmierci. Jest to całkowicie fałszywa narracja. …”

Źródło: Te przepisy nie są niczym nadzwyczajnym

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Do wszystkich na świecie.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.