Dobra knajpa na Grunwaldzie – „Cofernik” – ul. Galileusza os. Kopernika…

Polecam, byłem tam wczoraj na spotkaniu z wolontariuszami z Ukrainy. Piękny pokaz zdjęć – piękne słowa. Obiecali, że napiszą na stronę kilka zdań o tym wolontariacie. I podeślą zdjęcia. Czekam z niecierpliwością. Tymczasem co jeszcze oferuje „Cofernik”?
Rozkład zajęć:
cofernik

Przypominam o akcjach, których sam podejmowałem się dla Polaków na Ukrainie w marcu, kiedy to poczta Polska pozwoliła na JEDNĄ bezpłatną paczkę od każdej osoby.
Cały czas mam kontakt do osób potrzebujących, przesyłam rzeczy. Każdy kto chciałby się włączyć jest proszony o kontakt ze mną: bezprzesady.1@gmail.com (Piotr Szelągowski).

Oto linki dla przypomnienia:

Pomoc dla Polaków na Ukrainie – Paczka

Dary wysyłane na Ukrainę kilka informacji

Te linki mają nas też zmobilizować w wariactwie codziennego zabiegania – że są inni, którzy o wiele bardziej potrzebują wsparcia. W kraju targanym wojną….

Piotr Szelągowski

Krótka relacja na gorąco z mojego prywatnego bloga: Ukraina okiem Wolontariuszy?. ? spotkanie w Cofernik ulica Galileusza 8 Poznań.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.