Dużo Prawdy o PIS-ie … Odczarowanie…

Wiele razy pisałem o zawłaszczaniu przez PIS – płaszczyka jedynych patriotów w tym kraju, bardzo dobrze było to widać przy okazji podziałów związanych z odejściem ekipy Ziobry. Nawoływanie, wzywanie do powrotu, straszenie…, ugłaskiwanie metod wiele było… Tak naprawdę gdyby nie tragedia smoleńska i jechanie na niej przez PIS, nie wiadomo jak by ta partia teraz wyglądała…
Na Nowym Ekranie pojawił się materiał Łażącego Łazarza dobrze oddający cześć z problemów z jakimi PIS musi się borykać w walce o płaszczyk patriotyczny a tym samym wygrywaniu elektoratu do przyszłych wyborów.
Oto fragment:
„PiS nie jest w równie dobrej jednoznacznej sytuacji. Został bowiem ruszony z posad, nie jest już jedynym rozdającym karty na prawicy i jedynym beneficjentem prawicowego elektoratu. A przy tym funkcjonuje pod groźbą utracenia wpływów nie tylko wśród młodzieży, czy w reszcie elektoratu ale także, np. w mediach Ojca Rydzyka.”

źródło: PIS Odczarowany

To tytułem przemyśleń. Na stronie bezprzesady.com znajdziecie jeszcze wiele innych rozmyślań i zarzutów dotyczących poczynań PIS-u także w kwestii odkłamywania zbrodni na Kresach dokonanej przez UPA w którym to odkłamywaniu PIS ma udział niewielki – na poziomie listka figowego i to i tak niezbyt dokładnie zasłaniającego… właśnie co?
Brak zainteresowania? Czy może jakieś mroczne interesy z nacjonalistami? Któż to wie?

Aby jednak być uczciwym są osoby w PIS-ie które zdają sobie sprawę z wagi tematu kresowego- są jednak blokowane z góry, lub nie mogą się przebić… Jest też wiele osób które wykorzystuje sprawę dla własnych celów…

Temat będę na pewno rozwijał…

Poniżej kilka linków z których dowiemy się specyficznych zachowań PIS w temacie kresowym:

Skandal dla Polski, gdzie „patrioci” z PIS?

Lubelski PIS pokazuje swoje prawdziwe oblicze

Ukraińska Prawda o Polsce (pisana ręką Polki tam żyjącej)

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.