Einstein sie mylił – mówi 15-latek…?

No i… „masz babo placek” – mówiąc słowami znanego przysłowia… Trzeba fizykę na nowo pisać? Kto wie… co nam jeszcze najbliższa przyszłość przyniesie…: „Francuski 15-latek dokonał sensacyjnego odkrycia, które według specjalistów podważa teorie Einsteina i Newtona.”

I dalej w materiale czytamy:
„W czasie zaledwie kilkudniowego stażu w Obserwatorium Astronomicznym w Strasburgu, 15-letni licealista Neil Ibata stworzył program informatyczny, dzięki któremu udowodnił, iż teorie dotyczące kosmosu – opracowywane tam od 10 lat przez jego ojca i 14 innych naukowców – są błędne.”

A więc życie idzie naprzód. Już niedługo teleportacja?

Piotrek

Cytaty: 15-latek z Francji podważył teorie Einsteina i Newtona

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Einstein sie mylił – mówi 15-latek…?”

  1. Co oni ci naukowcy wiedzą ? Możemy pofilozofować . Mierząc naszą miarą zawsze coś znajduje się w czymś – zawsze coś ma swój początek i koniec .Ziemia jest częścią galaktyki , galaktyka częścią wszechświata ( plus inne galaktyki ) I się pytam a w czym to wszystko jest – bo w czymś większym to wszystko musi się mieścić , i czy , i gdzie jest ten koniec . BO WSZYSTKO przecież ma swój POCZĄTEK I KONIEC —- NIC NIE WIEMY !!!!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.