Faszysta! To na Słowacji – w Bratysławie o Poroszence.

Uczestnicy akcji rozwinęli transparenty z napisami ?Czechy i Słowacja są z Tobą, Noworosjo!? i ?Uratujcie Donbas przed ukraińską armią!?.

Pomimo tego, że demonstracja nie była uzgodniona z lokalnymi władzami, policja nie próbowała rozpędzać jej uczestników:

Rezolucja w sprawie walki z gloryfikacją nazizmu została zatwierdzona przez trzecią komisję Zgromadzenia Ogólnego ONZ z inicjatywy Rosji. Jedynie trzy państwa zagłosowały przeciw ? Stany Zjednoczone, Ukraina i Kanada.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Faszysta! To na Słowacji – w Bratysławie o Poroszence.”

  1. Oczywiście, że faszysta. Ponownie g….ch ukraińców napuszczają, ci stawiają pomniki z siekierami, piłami, kosami, nam grożą… Nowy lokator, który się tam lokuje za te pomniki sporo zedrze -to nie Rosjanie, ale znana barbarzyńska nacja.

    1. Bolesne – manipulacja społeczna po prostu. Dlatego trzeba mówić jak najwięcej o prawdzie dotyczącej zbrodni. Tylko to może przywrócić równowagę, dotrzeć do świadomości zwykłego Ukraińca, który nic nie wie na ten temat i dlatego wspiera tych których się gloryfikuje, wbrew temu co czynili…

  2. Uchwała ONZ w sprawie przyjęcia rezolucji Federacji Rosyjskiej o zwalczaniu gloryfikacji nazizmu – USA, Kanada i Ukraina przeciw.
    Dlaczego Polska wstrzymała się od głosu? Kto jeszcze się wstrzymał? To, że USA, KANADA i UKRAINA są przeciw to mnie nie ździwiło! Ale Polska nie poparła tylko się wstrzymała! Chyba nie dlatego że jestesmy nazistowskiej UE?

Możliwość komentowania jest wyłączona.