Gdzie jest ukryty prawdziwy wróg Ukraińców?

Z maila:
„Ołes Byzyna, dziennikarz i publicysta ukraiński: Ukraina – to kraj rozerwany Majdanem. Rząd ukraiński – klika krwawych kleptomanów, nowa BANDA.

Nie ma żadnych podstaw, aby sądzić, że w przyszłym roku rząd się zmieni i przestanie kłamać i pędzić ludzi na rzeź. To jest po prostu nowa BANDA. Przyzwoity człowiek nie ma prawa służyć tej klice krwawych kleptomanów.

http://www.segodnya.ua/blogs/olesbuzinablog/blog-rada-prinyala-byudzhet-581481.html

Ołeś Byzyna – Blog: Rada przyjęła budżet
Zdradziecko. W nocy. Jak w złodziejskiej dziupli, gdzie zbierają się rabusie. Chcieliście Europy? No to ją macie!

Za odziedziczone po „przeklętego” ZSRR mieszkanie powyżej 60 metrów kwadratowych, trzeba będzie teraz zapłacić podatek. Za dom wiejski ponad 150 metrów kwadratowych – to samo. Taryfy dla mieszkań w przyszłym roku powinny rosnąć w cztery razy! Emerytury i renty pozostaną takie same. Już teraz są staruszki, którym po opłaceniu czynszu zostaje 30 hrywien [12 złotych!] emerytury. Rozumiem, że nie zostało im już dużo czasu – oto plan utylizacji narodu ukraińskiego, zainicjowany przez „eurointegratorów”, działają bezwzględnie.

Przy pełnym wsparciu mecenasów zza oceanu, gdzie pod-amerykańskie lobby latami wywoziło pieniądze pochodzące z rabunku zwykłych obywateli. Ruchu bezwizowego z UE nie będzie. Ani w bliższej, ani dalszej przyszłości. Po co Europie tłumy uchodźców z kraju rozerwanego Majdanem? Europa bezpiecznie odgradza się od ubogiej „krewnej” wysokim płotem, wpuszczając do siebie tylko „dobrze spasionych” – nową „elitę” i jej „służbę” – sprzedajnych dziennikarzy – grandojadów {czyli żyjących z grantów – finansowych „darowizn” z Europy Zachodniej i USA], wzywających rok temu oszukanych „rodaków” do wyjścia na Majdan przeciwko „reżimowi” Janukowycza.

Już teraz Ukraina jest częściowo rządzona bezpośrednio przez cudzoziemców. Nie krępowali się. Minister Finansów – ze Stanów Zjednoczonych. Minister handlu – z Litwy. Główny „lekarz” (bez wykształcenia medycznego!) z Gruzji. Wiceminister Spraw Wewnętrznych – z tego samego kraju. Istnieje najprawdziwszy reżim okupacyjny, które Ukraińcy sami sobie posadzili na kark.

Nie ma żadnych podstaw, aby sądzić, że w przyszłym roku rząd się zmieni i przestanie kłamać i pędzić ludzi na rzeź. To jest po prostu nowa BANDA. Przyzwoity człowiek nie ma prawa służyć tej klice krwawych kleptomanów. To, co Stany Zjednoczone przez dziesięciolecia robili w Ameryki Południowej, sadzając na fotele dyktatorskie „goryli”, powtórzyło się na Ukrainie. Chcieliście do Europy – trafiliście do Honduras.”


Dostałem też taką informację:
Pochodniowa procesja neonazistów i faszystów w Kijowie.
?Prawy Sektor? i ?Swoboda? organizują nazistowski marsz w Kijowie.
(01/01/2015)
Tak rozpoczynają Nowy Rok 2015.

Mam nadzieję że wkrótce będę miał zdjęcia z tej „imprezy”.
Bez względu co mówi się w mediach w Polsce – tam na Ukrainie cały czas żyje duch nazistowski w coraz większej grupie społecznej.
Czy gloryfikowanie i naśladowanie współpracowników i kolaborantów Hitlera jest zagrożeniem dla Europy, czy też nie jest – sami sobie odpowiedzcie drodzy Czytelnicy na to pytanie.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Gdzie jest ukryty prawdziwy wróg Ukraińców?”

 1. http://bezprzesady.com/aktualnosci/losy-rodzinne-szelagowski-wiktor-i-jego-syn-jozef – odnośnie mojej deklaratywności poparcia….

  Polecam także:

  Protest Pawła Kukiza przeciw milczeniu. „Precz z UPA i OUN-em”

  Dołączam do protestu.
  Też pomagam i pomagać będę i Polakom i Ukraińcom – tym, którzy wyrzekli się zbrodniczej nazistowskiej spuścizny zostawionej przez OUN-UPA.
  Gloryfikowanie Bandery tylko dlatego że jest symbolem walki z Rosją komunistyczną jest zgodą na wizerunek człowieka, który ma na sumieniu i Polaków i Ukraińców – przed wojną jako kierujący OUN w II RP, która zorganizowała setki zamachów terrorystycznych, a podczas wojny twórca UPA – zbrodniczej organizacji mordującej cywilów różnych narodowości.
  To mniej więcej tak jakby uznać Hitlera za bohatera, bo też walczył z Sowietami.
  To po prostu obłuda najwyższej klasy.

  Cieszę się Pawle, że tak jasno i dosadnie to powiedziałeś.
  Pozdrawiam.

  „Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno”

Możliwość komentowania jest wyłączona.