Gross pójdzie do więzienia…?

Może nie od razu; na razie wniesiono zawiadomienie o zamiarze popełnienia przestępstwa, szkoda tylko że takie informacje jakoś nie ukazują się w pewnych „wybiórczych” dziennikach w naszym kraju…

Gdyby nie działalność obywatelska osób mieszkających w tym kraju, nie byłoby szans na wyegzekwowanie przepisów gwarantowanych ustawą o ochronie dobrego imienia kraju i obywateli.
I oczywiście gdyby nie istnienie stron, gdzie można o tym napisać:
Zawiadomienie Obywatelskie

Treść zawiadomienia cytowana za podaną powyżej stroną:


Tadeusz Świerzbiński
Wrocław, dnia 24 stycznia 2011r

Zawiadomienie Obywatelskie

Prokuratura Generalna

ul. Barska 28/30
02-315 Warszawa

Zawiadamiam o zamiarze popełnienia przestępstwa przez :

1. Jana Tomasza Grosssa, Princeton University , 129 Dickinson Hall, Princeton, NJ 08544-1017

2. Jana Grabowskiego, Université d?Ottawa ,155 Séraphin Marion Street, room 214 , Ottawa, Kanada

3.Prezesa Zarządu Społecznego Instytutu Wydawniczego ?Znak? sp. z o.o , ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków , Henryka Woźniakowskiego

– polegającego na publikowaniu książek szkalujących Polskę i wszystkich Polaków zapowiedziane w programie „Tomasz Lis na żywo”. TVP 21.50, poniedziałek 3 stycznia 2011 r.

Dobre imię Polski jest dobrem wspólnym Polaków i dobra te już w przeszłości(książka ?Strach?)zostały przez Jana Tomasza Grosa i Wydawnictwo ?Znak? poważnie naruszone czego dowodem jest publikacja na portalu internetowym Facebook tekstu ?J hate Poland? , czyli ?Nienawidzę Polski?.

Ze względu na ogromną szkodliwość społeczną namierzanych czynów, wnioskuję o wszczęcie postępowania wyjaśniającego i ewentualnego postawienia zarzutów ww. osobom .

Tadeusz Świerzbiński

Do wiadomości: Sejm RP-Marszałek


Nie da się ukryć, że tak powinno zrobić 100 procent pełnoletnich obywateli tego kraju. Manipulacje w książce Grossa są widoczne nawet dla żydowskich obywateli w Jerozolimie jak donosi mi znajomy, który często tam bywa.
Więc jakim cudem te bzdury są u nas drukowane? I dlaczego „Znak” akurat na tym zarabia.
Wiele osób utraciło całkowicie zaufanie do tego wydawnictwa. W tym również i ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski który podkreśla, że ze względu na wydawanie Grossa, zakończył współpracę ze „Znakiem”.
W końcu sam już nie wiem, czego jest to znak…, taka anty polska działalność…

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Gross pójdzie do więzienia…?”

  1. obawiam się, że to tylko nakręci sprzedaż, w dodatku Gross narobi hałasu, że to rzekomo antysemityzm, a zapewne o to chodzi autorowi
    lepiej bojkotować i wydawnictwo wydające takie książki i księgarnie, które je sprzedają, jeżeli klienci będą je omijać, sklepikarze następnym razem dobrze się zastanowią, co wystawiać na półki

  2. i to jest bardzo dobry pomysł po co kupować śmieci antypolskie?
    ten kto kupuje jest antypolakiem…

Możliwość komentowania jest wyłączona.