Hobby, którym warto się dzielić

Młody twórca, zwany „krukiem”, raczkujący zaledwie, w serwisie YouTube postanawia zabrać się za inny temat niż tylko, temat gier komputerowych.Przemo

 

Interesuje się filmem, i jak sam mówi o sobie już od najmłodszych lat był fanem kinematografii. Lecz jego pasja nie ograniczała się nigdy tylko do obejrzenia danej produkcji. Zawsze pragnął sięgnąć trochę głębiej, poznać znaczenie niektórych scen, poznać ich odwołania, genezę aż do samego sposobu przedstawienia danego ujęcia. W nowej serii, którą tytułuje „Obiektywnie” nagrywa recenzje filmów, przyjmując stanowisko krytyka, lecz z nieco innej, bo obiektywnej strony. Nie chce filmów wychwalać ani potępiać, chce je sprawiedliwie ocenić, by pomóc odbiorcom w wyborze czegoś dla siebie. Używając odpowiedniej argumentacji pragnie pomóc samym widzom ocenić czy dany film wpisuje się w ich upodobania. Natomiast później zamierza rozwijać ciekawe elementy, alegorie i tym podobne zabiegi filmowe pozwalając tym samym na szersze spojrzenie na produkcję kina.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sepWPcxWHmM
Myślę tym samym, że może być to dobrze rokująca osoba, która w ogromie amatorskich i często niedojrzałych nagrań innych użytkowników Youtube, przedstawi nam swoją pasję w sposób godny naśladowania?

Myślę, że będziemy przyglądać się jego twórczości, bo w dzisiejszych czasach, podejście na serio i z szacunkiem do odbiorcy jest niestety marginalną rzadkością.