Informacja o zbrodni w Odessie.

„? ?????? ???????? ????? ? ??????? ???? ??????????…” – dobijano ludzi w Odessie…
I nie tylko.
Wczoraj podczas rozmowy z osobą obserwującą strony ukraińskie i rosyjskie, usłyszałem określenie: „Wraca to co za Bandery, takie samo okrucieństwo…” Czy można tak uważać? To pozostawiam Wam drodzy Czytelnicy:
http://youtu.be/39gZ_kA0dP0


Na polskich stronach jest coraz więcej informacji ujawniających wersję mieszkańców Odessy:

…Mieszkańcy Odessy! Kochani! U was jest ponad stu ludzi, którzy przepadli bez wieści, nie możecie ich odnaleźć w szpitalach i kostnicach?Ciężko mi o tym pisać ale ich już nie ma wśród żywych. 126 trupów znajduje się w podziemiach Domu Związków Zawodowych. Ich tam zamordowano, oni nie spalili się. To było gestapo. Z tego właśnie powodu budynek jest zablokowany! Teraz do miasta ściągnięto ponad 2 tysiące prawoseków (?Prawy Sektor?) po to żeby zabezpieczyć wywóz zwłok z miasta. Zwłoki są wywożone, palone i zakopywane. Ja nie wiem, NIE WIEM, co robić w takiej sytuacji?I jeszcze jedno?Dzisiaj, w poniedziałek, oczekiwane są masowe pogrzeby zidentyfikowanych zabitych. Planowane są brutalne prowokacje bezpośrednio podczas pogrzebów. Bądźcie bardzo czujni! Mężczyźni, pomimo bólu i żalu i, być może, rozpaczy, uzbrajajcie się we wszystko w co tylko możecie? W Odessie trwa wojna. Prawdziwa wojna! Boże! ochroń was wszystkich przed tymi potworami a niewinnie zabici niechaj spoczywają w pokoju?

( Wolna Polska )

www.anna-news.info/node/15751

Cóż można myśleć? – Z tego co wiem, większości tych informacji nie ujawnia się w naszym rodzimym mainstreamie, nawet na poziomie negatywnych komentarzy – a więc można zakładać, że istnieje obawa w ujawnianiu tego typu informacji.
Dlaczego?
Nie wiem. Nie śledzę rodzimych mediów już od dawna – dowiaduję się o tym, co jest w nich umieszczane od osób, mimo wszystko je śledzących. Osobiście uważam to za stratę czasu.
Internet wystarczy.
Chciałbym podkreślić, że wyławianie przeze mnie takich informacji, nie oznacza robienia dobrego PR dla Putina, lub jego ludzi. Chodzi mi o przekaz, który jest rzetelny i ukazuje obie strony konfliktu. Martwi ilość ofiar cywilnych.
Nie wydaje się mi, żeby aż tyle osób opłacanych przez siły specjalne FR działało na wschodniej Ukrainie. Są to raczej obronne reakcje społeczne. Ustawa językowa, je zapoczątkowała.
Raz jeszcze uważam, że również do całości zdarzeń przyczyniła się bezwolność zachowań polityków UE na gloryfikacje faszystowskich i nazistowskich symboli, a także dopuszczenie do władzy na Ukrainie skrajnych grup prawicowych, o podłożu nacjonalistyczno-nazistowskim.
Nie wróży to nic dobrego dla zwykłych ludzi… Którzy przecież chcą tylko spokojnie żyć.
Jak wszędzie.

P.Sz.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 myśli w temacie “Informacja o zbrodni w Odessie.”

  1. Ludzie są w amoku! Jak to przerwać? Gdy ostatnio w szerszym gronie zabrałem głos w tej sprawie (oczywiście niezgodny z mediami głównego nurtu) to spotkałem się z tak agresywną reakcją, że mowę mi odebrało. Przy okazji prawie dostałem w twarz od jednej kobiety, która wyzywając mnie tak się uniosła, że popluła mi twarz i koszulę. Straszne!

Możliwość komentowania jest wyłączona.