Kilka linków >>Prawdy<<Zaczynam od linku umieszczonego na tablicy u Andrzeja Zapałowskiego z bardzo sugestywnym komentarzem:
„Oni nie mają braków w wykształceniu ale prawda nie pasuje do interesów”

i link: Prezydent Izraela nie czytał Ringelbluma, kronikarza getta? To niech przeczyta
W materiale pojawia się cytat: „…Gdy premier Morawiecki powiedział, że istnieli także żydowscy sprawcy, prezydent Izraela Reuwen Riwlin oświadczył: ?Mówienie, że nasi ludzie kolaborowali z nazistami jest? nowym dnem!?…”
Czy w Izraelu kreuje się nową politykę historyczną? Naród samych dobrych ludzi? Nie ma takich narodów. W każdym narodzie znajdzie się szumowina – też i w żydowskim.

Słowa Emanuela Ringelbluma są ostre, Żyd pisze o Żydach:

?Umschlagplatz. Szmerlig (Żyd, komendant Umschlagplatz) – oprawca z biczem. Zbrodniczy olbrzym z pejczem w ręku. Pozyskał łaskę tamtych (Niemców). Wierny wykonawca ich zarządzeń. (?) Policja żydowska miała bardzo złą opinię jeszcze przed wysiedleniem. W przeciwieństwie do policji polskiej, która nie brała udziału w łapankach do obozu pracy, policja żydowska parała się tą ohydną robotą. Wyróżniała się również straszliwa korupcją i demoralizacją…
(data napisania: 22 lipca 1942 roku).

Drugi przykład:
„Adam Michnik w czerwcu 1995 r. podczas odbywającej się w Krakowie konferencji ?Pamięć żydowska ? pamięć polska? tłumaczył, dlaczego, jego zdaniem, po II wojnie światowej z Polaków celowo zrobiono antysemitów. Naczelny ?Gazety Wyborczej? twierdził wte…”

W te słowa trudno dzisiaj uwierzyć. Adam Michnik w 1995 r. w bardzo racjonalny sposób wyjaśnił, dlaczego z Polaków po wojnie celowo zrobiono antysemitów…

Trzeci przykład, o manipulacjach polityków izraelskich, mówi o tym Shulamit Aloni…:

Źródło: https://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/izraelska-polityk-wyjasnila-w-jaki-sposob-izrael-wykorzystuje-antysemityzm-3690.html ? http://www.prawdaobiektywna.pl: … Aloni powiedziała, że rząd używa pojęć antysemityzmu oraz Holokaustu do własnej politycznej gry. Izrael zdaniem kobiety usprawiedliwia swoje działania na scenie międzynarodowej tym, że podczas drugiej wojny światowej Żydzi przeszli ogromne cierpienie…

W linku film z wypowiedzią.

Czwarty przykład, film dokumentalny, nie polski, w którym udowadnia się zbrodnie żydowskich kapo. Nie ma dla nich wytłumaczenia…
„Żydzi. Kapo by Tor Ben Mayor” – Dan Setton (Lektor PL)

Dlatego działania wyjaśniające ze strony naszego rządu są jak najbardziej usprawiedliwione. To absurd – ale prawdziwy: to walka o prawdę historyczną, to walka z manipulacją i swoistą polityką historyczną pełną wypaczeń. Wymazywanie win Żydów, nie powinno mieć miejsca. Zginęło wielu Żydów, ale ginęli nie tylko oni, a ci którzy ginęli często byli zabijani albo za przyczyną swoich, albo też i przez swoich: policję żydowską w gettach.
To też brutalna i straszna prawda historyczna.

Burza po słowach Morawieckiego w Monachium. Jest reakcja rzeczniczki rządu
„Głos Premiera Mateusza Morawieckiego w najmniejszym stopniu nie służył negowaniu Holokaustu ani obciążaniu Żydowskich Ofiar odpowiedzialnością za niemieckie ludobójstwo” – głosi oświadczenie opublikowane na stronie Kancelarii Premiera.

Żydzi muszą zrozumieć że ktoś od wewnątrz próbuje nimi manipulować. Przy całej sympatii do nich z mojej strony jestem zasmucony tym, co robią obłudnicy w ich kraju.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.