kilka linków…totalnie bez komentarza.

Zapraszam:
Miller zdradza nową taktykę totalnej opozycji. Zablokować unijne pieniądze dla Polski, by nie starczyło na 500 plus – „Trzeba zdefiniować kilka problemów, które sieją największe spustoszenie w świadomości naszego społeczeństwa i tym zacząć grać. Bo jeśli ciągle mówimy trzeba odsunąć PiS od władzy, to ludzie wzruszają ramionami i mówią: „a dlaczego? Przecież nam jest dobrze”. Bo to jest tylko pierwsza część zdania. Potrzebna jest jeszcze druga. Na przykład: „bo Polska nie dostanie pieniędzy z UE i nie starczy na 500 plus” – powiedział w TVN24 wybrany właśnie na europosła polityk Koalicji Europejskiej.

wp.pl: Wybory do Europarlamentu 2019. Zdecydowane zwycięstwo Koalicji Europejskiej… w więzieniach
Wybory do Europarlamentu 2019. „PO kolejny raz zmiażdżyła konkurencję w aresztach i zakładach karnych” …Okazuje się, że np. w znanym warszawskim Areszcie Śledczym Białołęka, Koalicja Europejska zdobyła aż 67.9 proc. głosów. Daleko za komitetem ugrupowań opozycyjnych znalazła się Wiosna Roberta Biedronia (7.7 proc.). Prawo i Sprawiedliwość zajęło dopiero 3 miejsce (7,4 proc.). Na czwartym był Kukiz’15 (5,7 proc.), a na piątym Konfederacja (5,6 proc.)….

Rafał Ziemkiewicz: Każdy głos oddany na Koalicję Europejską to głos przeciwko Polsce! Każdy głos oddany na KE to głos przeciwko Polsce, nie ukrywajmy tego. Oparcie całej kampanii wyborczej na zebraniu wszystkich, którzy nie są z PiS-u raczej nie daje wizji, strategii, rozwiązań. Trzeba przynajmniej udawać, że o coś chodzi – stwierdził.

Portal Lisa atakuje Zofię Klepacką. Apelują o jej odwołanie z kadry, piszą o Holokauście

Tej hańby żadna wojna z Rosją nie usprawiedliwia! Ukraiński parlament uczcił minutą ciszy kata Polaków

Za Zofią

Z jedną z nagrodzonych osób szczególnie blisko i długo rozmawiałem – jeszcze przy obiedzie. Zofia Noceti-Klepacka opowiadała mi o pasji pomagania ludziom, nie tylko samej licytacji medalu dla dziewczynki potrzebującej pomocy, ale też i starszym osobom, także wysyłaniu darów na Kresy do Polaków.
Wspaniałe w tym wszystkim jest to, że są osoby, które mimo bycia wizytówką Polski na arenie międzynarodowego sportu, są też tak wrażliwe i wyczulone na potrzeby i prośby innych…
To była wspaniała impreza i wspaniała rozmowa.
Dzięki Zofiu!

dwie Polski

Płaca minimalna w przyszłym roku

Minimalna stawka godzinowa PO nie wprowadziło wprowadził PiS

Deutsche Welle:Unijne dane o sytuacji gospodarczej. Polska prymusem…PRYMUSI: POLSKA I WĘGRY
Największą stopę wzrostu – 4,2 proc.- wykazuje Polska, czyli akurat kraj przeciwko któremu toczy się unijne postępowanie ws. naruszania zasad praworządności. Także Węgry, których premierowi zarzuca się, że zagraża demokracji, mogą wykazać się prognozą wzrostu na poziomie 3,7 proc. Wobec takich perspektyw gospodarczych kampania wyborcza w tych krajach powinna być prawdziwą przyjemnością.


Foto ilustrujące wynik wyborów do europarlamentu w gminach – 82% gmin głosowało na partię rządzącą w całej Polsce. To już nie jest podział Polski na pół, jak usiłują to wmówić Polakom niektórzy politycy PO.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.