Kolonko o Ukrainie i Kukizie; anty-system.

Tak skomentowałem komentarz na stronie polskaniepodlegla.pl:
„Paweł nie lubi polityki, tak jak każdy z normalnych ludzi jej nie lubi – to tylko konieczność, może znajdą się prawi do zajęcia się tym bagnem – Paweł to Polak, patriota i muzyk. Te dwie pierwsze zdeterminowały go do działania. I tyle.”
Omawiany odcinek „Mówię jak jest” -Maxa Kolonko.

Dodam tylko, że większość (zdecydowana) normalnych ludzi nie politykuje widząc kto tym zajmuje się w naszym sejmie. Oceny owych osób dotyczące polityków są niezmiernie niskie. Jednak nie tędy droga:

Robią wszystko, żebyście zostali w domach. Wasze niezadowolenie przy urnach nie jest potrzebne wąskiej klasie rządzącej. Chcą żebyście siedzieli w domu i narzekali do lustra, wierząc, że jesteście lepsi od innych, nie nurzając się w ściek zwany polityką.
A oni spokojnie kupują kolejne limuzyny i wille na Lazurowym Wybrzeżu.

Ten cytat ze strony: nwonews.pl mówi wyraźnie o podejściu kasty rządzącej – PO-PIS. Jedni i drudzy mają swoje żelazne elektoraty, które na pewno pójdą i ich wybiorą – nieważne czy będzie ich 10% całości społeczeństwa. I kto tu zostanie nabity w butelkę?
Pozostałe 90% które dzielnie aczkolwiek głupio nie pójdą zagłosować na swoich reprezentantów – o ile takich będą mieli…

Materiał z „POW” który doskonale to opisuje (fragment, fotografia):
POW poparcie dla polityków

Więcej:
POW-Polska

pow

Na temat Ukrainy i diagnozy tego państwa zawartej w materiale powyższym Maxa Kolonki nie wypowiadam się, ponieważ zdecydowanie wcześniej na tej blogosferze, jak i w wielu innych miejscach internetu i realu mówiłem mniej więcej to samo wielokrotnie.

Tylko „nasi” „specjaliści” czy też „nasi” politycy tego nie dostrzegają.

Komentowane: Max ? Kolonko o Kukizie: Jest jak więzień na którego czeka cele więzienna, a celą jest jego stołek w Sejmie

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.