(symbol anarchistów)


…Na nietykalnych.pl:

Oto mój komentarz:

„Nie raz u siebie na blogu pisałem o lewackich bojówkach, które dzielnie walczą z faszystami… ale tylko takimi jacy są im wygodni…:

Na Ukrainie niszczą pomniki… Gdzie ANTIFA?

Albo też są „super” ochraniani – przynajmniej w Poznaniu:

Pancerny marsz równości – gotowość bojowa najwyższego stopnia… – zdjęcia.

Przy dyskusjach z przedstawicielami tych grup, czy to prywatnych czy też publicznych (osobami o poglądach… lewicowych? skrajnie lewicowych??) trafia się przysłowiową głową w mur – żadne argumenty nie docierają – po czym tłumaczą się przy tym; że są…: INTER – NACJONALISTAMI.
A co to znaczy?
Oznacza to nic innego jak „nad-nacjonalizm”, a więc: wszyscy łączymy się w zwalczaniu idei narodowej, przedstawicieli narodów, gdyż idea jaką propagujemy (bez niepotrzebnych wzruszeń, tęsknot za domem, za krajem, jakiejś chorej [dla nich] miłości, „czegoś” co nazywa się „Ojczyzna” – tylko przeszkadza w zacieraniu różnic między ludźmi i czynieniu z nich posłusznych automatów wyższego standardu.
Automatów, które mają służyć globalnej produkcji i wyzyskowi ludzkiemu.
Jakoś tak to widzę – szkoda że owi inter-nacjonaliści nie widzą tego, że walka z globalizmem, z korporacjami i faszyzmem, nacjonalizmem integralnym i szowinizmem raczej nas łączy niż dzieli… – i jest naszym wspólnym zmartwieniem.
Jednak im kolor czerwony i chore idee (utopijne) ideologów komunizmu przesłoniły im oczy i wyłączyły myślenie…”


Link do wpisu: Obywatele faszyści RP


Inne ciekawe:

Oszołomizm feministek.

(Autor wpisu; kobieta – żeby nie było…),

Inne – obce – niebo… lewicowe wypaczenie.