Koniec NWO i nie tylko …- Keshe

Fragment wpisu wieszczącego rewolucję technologiczną:
„Technologia, gdy zostanie wypuszczona, nie będzie wybierać. Wszystkie kraje staną się równie mocne, przestanie mieć znaczenie pieniądz, presja polityczna i szantaż. Wojny staną się bezpodstawne ? każdy skrawek lądu będzie można wygospodarować wedle woli. Woda z powietrza i to w takiej formie, że niepotrzebne będzie pożywienie. Złoto? Można będzie stworzyć każdy pierwiastek, w takiej nawet formie jakiej nigdy nie istniał.

Cały spisek syjonistyczny, rząd światowy, realizacja Protokołów i innych tajnych pism, masoneria, NWO ? idą do diabła!
Amerykańscy astronauci rezygnują z pracy w NASA, by zająć się współpracą z Keshe, który gwarantuje im loty gdziekolwiek ? i to bez długotrwałego treningu. Mogą nawet wsiąść w swój samochód i nagle się znaleźć na Księżycu, w bańce gwarantującej ziemskie warunki, z ciążeniem włącznie.

Fantazja naukowa czy rzeczywistość? Keshe twierdzi, że to ostatnie. Jest skromny, rozmawiając z dziennikarzami nie uważa, że jest autorem rewolucji. To musiało nadejść, było w planie kreacji.
Tak, są inne cywilizacje, życie przecież jest częścią teorii ? musi powstać, bowiem wszystko de facto jest żywe. Struktura protonu, elektronu, światła jest taka sama jak organizmu żywego, Układu Słonecznego czy Galaktyki. Te same elementy ze sobą oddziaływują przez pole magnetyczne, które występuje zawsze razem z grawitacją…”

Więcej na;
Źródło cytatu: http://www.monitor-polski.pl/koniec-nwo/

i inny adres: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie wolnej energii

Bez Przesady! Nie można takich spraw ukrywać, jeżeli to prawda, może tak się stać celem ochrony interesów grup ludzi czerpiących zyski z eksploatacji obecnych technologii- mało wydajnych – dodajmy…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.