Korwin odsunięty od współpracy z Kukizem – wreszcie.

Człowiek który już wiele niedobrego zrobił dla polskiej sceny politycznej – prawej strony; tej normalnej, patriotycznej – w końcu odszedł w niebyt jeżeli chodzi o współpracę z Pawłem Kukizem.
Jak podaje Kukiz wycofuje się ze współpracy z Korwin-Mikkem. „Złamał ustalenia z restauracji Lotos”

RMF24: Wycofuję się ze współpracy z panem Korwinem. Pan Janusz nie dotrzymuje umowy. Jeżeli na tym etapie dochodzi do takich sztuczek, to jak ja mogę poważnie traktować człowieka, który nie dotrzymuje słowa?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Korwin odsunięty od współpracy z Kukizem – wreszcie.”

 1. Mam 2 pytania do Ciebie :
  Co sądzisz o propozycji legalizacji marihuany lansowanej przez Kukiza ??
  Co sądzisz o propozycji legalizacji prostytucji lansowanej przez Kukiza ??
  Prostytucja miałaby się stać normalnym zawodem takim jak stolarstwo, mechanika pojazdowa spawalnictwo itd ??

 2. Szczerze mówiąc to poglądy Kukiza są dość bliskie poglądom Palikota

  1. Na jakiej podstawie tak uważasz? I czy zmierzasz do tego że główny „rozbijacz” i „zniechęcacz” polskiej prawej sceny politycznej JKM – ma być lepszy od całkowicie świeżego i ideologicznie zaangażowanego Pawła Kukiza? JOW-y to nie recepta to tylko 1 krok – początek drogi… to co zrobimy to będzie. Jeżeli nic nie zrobimy nic nie będzie. Nic się nie zmieni.
   Parę dni temu potwierdził mi w rozmowie nawet zwolennik Korwina, że przecież jemu zawdzięczamy niszczenie polskiej skrajnej sceny politycznej po prawej stronie i powinniśmy mu być za to wdzięczni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.