Krótkie rozważanie na niedzielę o strzelaninie w Rzymie.

„Prawdziwym celem sprawcy strzelaniny przed Kancelarią Premiera Włoch byli politycy”
Czy u nas może być podobnie?
Jak wiadomo strzelano w biurze PIS. Czy będzie już wkrótce gorzej? Kto wie… Pracy coraz mniej płaci się głodowe stawki, oszukuje pracowników, nie zważa się na potrzeby społeczne – gospodarka i ekonomia upadają. Pytanie: kogo społeczeństwo obarczy odpowiedzialnością. Oczywiście oby nie doszło do skrajności, jednakże jest w Europie pod tym względem coraz gorzej.
Nawet w Niemczech powstała „kadrowa” – naukowa partia, która postuluje powrót marki ( Niemcy mają dość Euro-Komuny?? I bajek o SUPER ? euro walucie?
Ostatnio zastanawiałem się z kolegą czy to nie dlatego, że specjaliści niemieccy od finansów doszli do wniosku że już więcej się nie da zarobić na UE. Wiadomym jest, że unią walutową w Europie są Niemcy. Jeżeli oni wystąpią z niej będzie po eurowalucie. Tylko ten kraj wykazuje wzrost gospodarczy. Co ciekawe rolnicy niemieccy zakładają… spółdzielnie. Wzięli przykład z nas, kiedy to w XIX wieku rozpoczęliśmy działalność spółdzielczą. Teraz ją zakończyliśmy…

Wracając do Rzymu: media podały pewnie na życzenie PR-owców rządu włoskiego, że zamachowiec jest niepoczytalny. To bardzo wygodne i zamyka usta.
Tymczasem: „Tymczasem brat sprawcy powiedział mediom, że wbrew wcześniejszym doniesieniom nie jest on chory psychicznie. Miał natomiast problemy finansowe, stracił pracę i rozpadło się jego małżeństwo.”

A więc powód próby zamachu? Sytuacja finansowa, za którą winą obarczył ów zrozpaczony człowiek rząd i polityków.
Wszystko jasne. Dlatego łatwiej jest zrobić z niego wariata. Żeby odeprzeć zarzuty, które przypadkiem mogą być prawdziwe.

Jeżeli problemy finansowe pojawiają się już prawie w całej Europie, czym to się może skończyć? A tymczasem Chiny wkraczają. Dominacja białych skończy się? Czytałem ostatnio taka książkę, która zupełnie przypadkiem wpadła mi w rękę. Nazywa się „Obóz Świętych”. Polecam- ciekawa wizja…

Źródło cytatów: Dramat w Rzymie. „Tragiczny, kryminalny gest bezrobotnego”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.