Kto jest z Palikotem?

„Boję się ludzi, którzy stoją za Palikotem” taki tytuł ma artykuł na wp.pl. A więc są jakieś obawy… Skąd się biorą?

Poniżej kilka fragmentów materiału z Wirtualnej Polski.

„Nie warto zawierać koalicji z ludźmi bez wiarygodności publicznej. Palikot ma ograniczoną wiarygodność, a jego ludzie nie mają wiarygodności w ogóle – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Protasiewicz. Boję się kandydatów, których Palikot chce wprowadzić do sejmu. Wszyscy, którzy chcą głosować na RPP, muszą uważać, żeby po wyborach nie obudzić się z kacem.
[…]

Zapytany o to, jak reaguje na wzrost poparcia dla Janusza Palikota, Protasiewicz powiedział, że obawia się nie tyle samego Palikota, ile ludzi którzy za nim stoją. – Coraz więcej informacji media ujawniają o dosyć podejrzanych i dziwnych osobach, które znajdują się na listach Palikota. Ja raczej wyborców przestrzegałbym przed tym, że chcąc głosować na Palikota czasami nie obudzili się z kacem, że zagłosowali na kogoś kogo będą się wstydzić w sejmie. Bo są ludzie jak widać, a w każdym razie z informacji medialnych dochodzą do nas informacje o bardzo dziwnej przeszłości i bardzo dziwnych w związku z tym być może planach na przyszłość.”

Coś w tym jest…


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

5 myśli w temacie “Kto jest z Palikotem?”

 1. Protasiewicz,to kłamca,sam się siebie BOI i plecie bzdury po stacjach radiowych….
  Równie dobrze można powiedzieć,że należy bać się ludzi z PiS-u-ilu???? jest tam prawdziwych oszołomów,ksenofobów,szowinistów,nawiedzonych pseudo-religijnie przez ZŁODZIEJA Rydzyka/gdzie np.jest kasa z cegiełek Stoczni??/
  W innym kraju taki gość dawno już by siedział 10-15 lat za malwersacje i inne wałki w swoich „pralniach” „Fundacjach”/;nawet Babcia z Plebanii jest na liście i na ostatnim miejscu/chyba „użebrał” u Jarosława-Agent Tomek ze Świętokszyskiego…żenada…także żony zmarłych w Smoleńsku…..totalna żenada….
  POLECAM PRZEANALIZOWAĆ:
  http://www.ruchpalikota.org.pl/

  http://www.ruchpalikota.org.pl/kategorie/wladze-partii/zarzad-krajowy

  http://www.ruchpalikota.org.pl/artykuly/kandydaci-do-sejmu-rp-z-okregu-wyborczego-39

Możliwość komentowania jest wyłączona.