Ludobójcza ustawa – pracujemy 67 lat…?

No może dzieci do 6 roku nie pracują, ale potem już ostro mają się brać, aby jak najszybciej uiszczać podatki…

„Jak można się było spodziewać, marionetkowy Sejm przyjął ludobójczą, zgodną z Agendą 21 ONZ (przyjętą w 1992 roku przez 192 państw), ustawę o przesunięciu wieku emerytalnego do 67 lat, która jest tylko wstępem do eutanazji ? przymusowego mordowania ludzi ?nieprzydatnych? i ?niewygodnych? faszystowskim reżimom, które przejmują kontrolę nad wszystkimi krajami świata.
[…]
Wiek emerytalny został podniesiony już w Austrii, Belgii, Kambodży, Danii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Wlk. Brytanii i USA.

Jak widać, nie jest to tylko wynikiem polityki polskiego rządu, ale ?tendencji? światowych. Motywuje się to wzrostem długości życia oraz koniecznością spłaty długów międzynarodowych, co oczywiście jest sztucznie stworzonym problemem przez międzynarodowych gangsterów bankierskich. Faktem jest, że średnia długość życia w wielu krajach wyraźnie spada – przez zatruwanie społeczeństwa chemią i ludobójczą służbę medyczną wspmaganą toksynami zwanymi ?lekarstwami?. Jest to oczywiście wszystko realizacja Agendy 21, której celem jest ograniczenie ilości ludności globu do kilkuset milionów ? taką bowiem ilość da się kontrolować poprzez system implantów RFID i wszechobecne kamery.”

Cytat pochodzi z: NWO atakuje: ludobójcza ustawa emerytalna przyjęta przez Sejm.

I skąd brać pieniądze na lekarstwa? Żeby chociaż dali zarobić w tym kraju nad Wisłą tak jak np. w Niemczech czy we Francji…
U nas średnia emerytura to 1500 zł.
We Francji (przeliczając) to 6500 tys. zł a w Niemczech: 5500 tys zł. Cały czas mowa o ŚREDNIEJ….
Mogą za to pożyć na starość?
Raczej tak, i to zupełnie nie wchodzą w grę jeszcze ewentualne dodatkowe oszczędności…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.