Mainstream zaczyna się bać… Kukiza.

Oczywiście robi się wszystko, aby zdyskredytować Pawła Kukiza np. nazywając go „Kandydatem niepoważnym” – jako muzyka… Cóż ciekawe czy ktokolwiek nazywał tak Ronalda Regana kiedy swego czasu startował w wyborach na prezydenta USA jako były aktor.

Zdjęcie z materiału TVN24:

kukizkandydat

Strach ma coraz większe oczy. A Kukiz kroczy …
…aby powiedzieć kilka słów prawdy na temat całej TEJ sitwy.

Przykład najświeższego materiału w którym w mainstreamie donosi się o uzyskaniu 100 tys podpisów, ale jednocześnie przypomina się materiał starszy z symptomatycznym tytułem sugerującym brak powagi u Pawła Kukiza jako kandydata na prezydenta. Jedyny NASZ kandydat, jedyny niezależny i jedyny który mówi prawdę w oczy.
W czym mają być od niego lepsi ci skostniali politycy kandydujący z górnych półek politycznego mainstreamu???

kukiz_jedynykandydat

Kolega podesłał na FB swoją cudowną wypowiedź: Efekt Niesiołowskiego.

Dzisiaj Fakty TVN – owskie pokusiły sie o materiał na temat Pawła Kukiza.
Widać przewidywania, że Paweł Prezydent Kukiz spełzły na niczym, bo 164 000 podpisów to już nie jest żart biorąc pod uwagę, że my ( piszę o zbieraczach wolontariuszach ), nie dysponowaliśmy opłacanymi przez partie ( czytaj podatnika ), stolikami, banerami, parasolami, krówkami, a nawet listy poparcia sami drukowaliśmy, bo tak chcieliśmy i już !!!
Były tam uszczypliwe komentarze partyjnych fircyków, a na koniec wypowiadał się Stefan Niesiołowski i oczywiście poczciwa chłopina nie zawiódł, bo mówił o Pawle, że to nikt i jak zbierze powyżej 1% to będzie sukces.
Uff!!! Już się bałem, że Niesioł nie poleci swym zwyczajowym jadem, a tak stopień jego buraczanej pogardy dla innych ludzi przełoży się na kolejny wzrost poparcia dla Pawła Kukiza. Stefek dziękuję !!!
Jak będziesz na Śląsku to ci pokażę takie wielkie pola szczawiu i dzikie sady mirabelkowe, że oszalejesz do końca
.”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Mainstream zaczyna się bać… Kukiza.”

  1. Najszczerzej życzę Panu Pawłowi by wygrał. Niech wygra i niech coś się zacznie zmieniać na plus. Niech to staczanie się po równi pochyłej ktoś zahamuje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.