Marcin Palade wiceprezesem Polskiego Radia.

W stosunku do tej nominacji są… zarzuty ze strony nacjonalistów ukraińskich ponieważ nowy wiceprezes Radia oznajmił, że będzie się bardziej interesował Polakami na Kresach.
Tym samym w zupełnie innym świetle niż dotychczas mogą pojawić się informacje o tym co dzieje się naprawdę na Ukrainie i jakie zbrodnie popełniają członkowie Ajdar czy Azow…
Screen z Twittera:
palade
Także Małgorzata Gosiewska dołącza do protestów – wszyscy się boją zmiany frontu i odkrycia wielu ukrywanych (przemilczanych) prawd…
Życiorys:

„…W drugiej połowie lat 80. związany z opozycją, działał w Duszpasterstwie Młodzieży Niepodległej i Międzyszkolnym Komitecie Solidarności w Warszawie. W 1995 ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 1997 prowadził Ośrodek Badań Wyborczych, a w 2003 współtworzył Polską Grupę Badawczą. W 2004 i 2005 PGB zwyciężyła w rankingu zgodności wyników sondaży z wynikami wyborów opracowanym przez Centrum Smitha, a jako jedyna przewidziała zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2005.

Pomysłodawca i współorganizator prawyborów parlamentarnych w Wieruszowie (1997), Nysie (2001) i Bystrzycy Kłodzkiej (2001), prezydenckich w Nysie (2000) oraz prareferendum w Prudniku (2003) i Głuchołazach (2003).

Od lipca 2006 do listopada 2008 Prezes Zarządu Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia w Opolu. Z tej funkcji został usunięty w 2008 roku. Od listopada 2008 doradca Zarządu Polskiego Radia w Warszawie. Współautor programu zmian systemowych opracowanego przez Zespół ds. Modernizacji Spółki i jej zadań misyjnych. W 2009 z listy Prawicy Rzeczypospolitej bez powodzenia kandydował w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu dolnośląsko-opolskim[2]. W styczniu 2016 powołany do zarządu Polskiego Radia[1]….”

Źródło: wikipedia

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.