Muzyki trochę….- zespół KelThuz.

Specjalnie dla Czytelników BezPrzesady:
Można powiedzieć że i w muzyce dzieje się (nie tylko to co widzicie w szklanych okienkach). Przeszukując przepastne przestrzenie internetu wspomagany przez syna trafiłem na zespół KelThuz.
Oto przykładowy kawałek tej formacji:

Jak widać nie tylko muza, ale i tekst się liczy… Ale, ale -szukam dalej coś o formacji i znajduję:
Dostaliśmy zawiadomienie od osoby prywatnej, że te treści mogą propagować faszyzm – informuje Sławomir Mielniczuk z Prokuratury Okręgowej w Kielcach.”
więcej na forum: libertarianizm
Podany jest tam link do GW (wyd. kieleckie)…: wyborcza
Szukam dalej i:
Fronda

3 obieg

…również i na wesoło…: nonsensopedia

Postanowiłem podać linki do różnych źródeł pod utworem, aby było kilka różnych wypowiedzi na temat wykonawcy, nie pomijając jego samego…
Powinniśmy nauczyć się jednego: krzyżowego porównywania, ważenia słów, analizy ich i racjonalnego wnioskowania na podstawie jak największej ilości źródeł i danych. Korzystanie z dyskutowania z poszczególnymi oponentami, czy też z podmiotami dyskusji jest wskazane.
Problemem jest, że jakoś tak wszystko jest skonstruowane aby zabrać nam jak najwięcej czasu na tego typu przemyślenia, działania czy akcje…
Cel? Nie wiem czy świadomy; jednakże można się doszukać pewnych realnych przesłanek: uniemożliwienie prawidłowego wnioskowania dla grup osób, które w jego wyniku mogłyby podjąć jakieś (jakiekolwiek) działania.
Tak to oceniam.

Życzę wystarczającego czasu na analizę świata wokół nas.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.