Neonazistowska Ukraina.


Miałem już dawno wrzucić ten link, ale ciągle coś… natchnął mnie do tego dziś kolega, który pokazywał mi inny (bardzo ciekawy) wpis tej samej osoby.
Tamten za niedługo też podam, obdarzając osobnym komentarzem.
W tym linku, który podaję poniżej zawarte są wszystkie moje obawy, które od lat mam i z którymi się dzielę z innymi.
Czy to panika?
Na pewno nie. Powstały one na bazie licznych rozmów, obserwacji i innych działań.
Akurat wczoraj na salonie24 na moim koncie napisałem krótką refleksję w podobnym tonie – jednak z większą ilością odnośników.
Robię to celowo dając możliwość zapoznania się Czytelników z sytuacjami, które można jak najbardziej znaleźć w necie, które są rozproszone ale w całości tworzą pewien obraz. Niepokojący obraz… (http://science-fiction69.salon24.pl/765480,garsc-linkow)

Zapraszam do przeczytania tekstu: Neonazistowska Ukraina

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Neonazistowska Ukraina.”

  1. Polecam wypowiedź Michała Szałeckiego. Mówi mądrze i rzeczowo, zgadzam się w 100% z jego zdaniem.

    …”Michał Szałecki z Pabianic, uczestnik pikiety przeciw ukraińskiej imigracji zarobkowej podkreśla, że Polakowi trudno jest zaakceptować współpracę z narodem, który dokonał ludobójstwa i jeszcze się tym szczyci.

    „Kraje, które wspierając obecną Ukrainę, de facto wspierają faszyzm, bo SS-mani są tam wynoszeni do rangi bohaterów narodowych” – zauważa Szałecki. Jego zdaniem Polska nie ma żadnego interesu we współpracy z neobanderowskim rządem w Kijowie, a takowe porozumienie wynika z niechęci wobec Rosji.

    „Ukraińcy zamienili watażków komunistycznych na watażków faszystowskich, ale poza tym nic się nie zmieniło. (…) Gdyby sytuacja gospodarcza była u nas stabilna i mielibyśmy równe szanse, to można pomagać, ale teraz wyprowadzamy jedynie pieniądze i to kosztem całego społeczeństwa” – dodaje Szałecki”…

    https://youtu.be/WJRAqHzbVqk

Możliwość komentowania jest wyłączona.