Niemcy posiadali telefonię komórkową podczas II wojny światowej….? Sensacyjne odkrycie.

Odnaleziono unikalne zdjęcie wykazujące, że najprawdopodobniej niemiecki Wehrmacht posiadał zaawansowaną technologię umożliwiającą rozmowy tak obecnie popularnej sieci komórkowej. Poniżej publikujemy unikalne zdjęcie przedstawiające dwóch niemieckich żołnierzy najprawdopodobniej analizujących jakiś problem taktyczny na przenośnym mikro-aparacie komórkowym.

Poniższe prezentowane zdjęcia odkryto w jednym miejscu. Podczas prac konserwacyjnych na poznańskiej Cytadeli, odkryto cylinder z dziwna aparaturą, niestety jego nieszczelność doprowadziła do znaczącej korozji odkrytej aparatury, do tego uszkodzenia cylindra (zapewne bliskim wybuchem) miały też swój wpływ na stan zawartości. Jednakże do jednej ze ścianek cylindra był przymocowany specjalnie zaizolowany pakunek zabezpieczony kilkoma warstwami.
Akurat ta ścianka cylindra była nieuszkodzona. Wewnątrz odnaleziono dziwnie wyglądającą małą płytkę drukowaną (nośnik pamięci?) i kilka fotografii (niektóre z nich publikujemy poniżej)…

Ostatnie z owych zdjęć przedstawia, jak nam się wydaje kogoś szczególnie ważnego, na pierwszym zdjęciu to właśnie ta osoba obsługuje mini urządzenie komunikacyjne. Podejrzewa się, że jest to osoba bardzo ważna, prawdopodobnie naukowiec, przynajmniej doktor nauk – ojciec wynalazku? Podejrzenia te naukowo wywnioskowano ze zdjęcia, okulary, nad-inteligentna fizjonomia twarzy, i ten wzrok, jakby mówiący: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa… Nie wyklucza się oczywiście też i stopnia oficerskiego- może nawet generalskiego? Formacja została nierozpoznana. Wydaje się, że mundury są doskonale nijakie z powodu stopnia utajnienia… Dobór całkowicie przypadkowy….

Będziemy na bieżąco informować o odkryciach w tej sprawie…

Poszukiwania innych artefaktów trwają. Szuka się na terenie całej Polski, nie tylko w Poznaniu. Wiadomości zelektryzowały wiele służb i organizacji… Wiadomo nam, że szuka przynajmniej kilka organizacji. Prywatnych i państwowych… Być może sprawą zainteresowały się niektóre wywiady z całego świata.
Gdyby temat okazał się potwierdzony, niedawne fantastyczne dywagacje mówiące o bazie Hitlerowców na Księżycu, mogłyby okazać się wcale nie aż tak bardzo fantastyczne…
Czy mamy się bać inwazji hitlerowskich kosmitów z przestrzeni kosmicznej?

Kto wie…

bezprzesady.com

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.