Niestety, to choroba naszych czasów… Jak ją leczyć? Molestowanie seksualne nieletnich…

Księża, psychiatrzy, inni… ulegają. Dlaczego? Co jest takiego w niewinności że należy ją zbrukać? Czy nikt z czyniących zło nie pojmuje jaką krzywdę wyrządza dziecku?

Na podstawie „Wprost”:
Żydowski duchowny został uznany winnych popełnienia przestępstwa molestowania i pedofilii. Sąd wyliczył wg. dowodów 59 razy popełnienie tego rodzaju przestępstw przez duchownego. Weberman został skazany na 103 lata za dokonanie tych przestępstw. Popełniał je jako terapeuta dziewczynki która miała wtedy 12 lat. Zmuszał ja do seksu oralnego, odgrywania scen pornograficznych….Trwało to trzy lata….

Wiele jest zbrodni, tabu, jednakże bezwzględnie najgorsza jest zbrodnia pedofilii. Jaki wpływ wywiera na młodym umyśle pokrzywdzonej lub pokrzywdzonego dziecka, tego nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Przestępstwa te powinny być ścigane bezwzględnie. Nie ma znaczenia, co do sprawcy kim jest i na jakim stanowisku się znajduje, czy jest to polityk, psychiatra, lekarz, ksiądz czy ktokolwiek. Zbrodnia ta powinna być tak samo ścigana.
Z uwagi na to co dzieje się z umysłem dziecka, jest to zbrodnia, która zostawia trwały ślad na psychice ofiary. Ma wpływ na całe jej życie. Jest to niewyobrażalne spustoszenie.
Żaden wyrok, żadna nawiązka nie rozwiąże problemu jej świadomości i tego z czym musi żyć.
Osoby, które krzywdzą w ten sposób dzieci powinny być na stałe wyizolowane ze społeczeństwa. Tak, aby nigdy nie mogły popełnić ponownie tego przestępstwa.

Źródła:
Chasydzki duchowny skazany na 103 lata więzienia
Hasidic counselor sentenced to 103 years after sexually abusing girl starting when she was aged 12

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Niestety, to choroba naszych czasów… Jak ją leczyć? Molestowanie seksualne nieletnich…”

  1. „Weberman został skazany na 103 lata …” To jeszcze za malo. Powinien byc wykastrowany, przynajmniej chemicznie. Jak przypadkiem zostanie ulaskawiony i wyjdzie na wolnosc znowu zacznie od nowa.
    Te zboczenie jest czesto niemozliwe do wyleczenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.