O JOW-ach w Wielkopolsce. Agnieszka Białek.

Przez ostatnie dwa dni miałem zaszczyt i przyjemność gościć Agnieszkę Białek Agnieszka Białek i Małgorzata Halber prelegentkę wyznaczoną przez Pawła Kukiza i środowiska popierające wprowadzenie JOW (jednomandatowe okręgi wyborcze). Agnieszka jest też działaczką społeczną, angażuje się w wszelakie akcje charytatywne i pomoc dla niepełnosprawnych. To szczególnie nas zbliża – wrażliwość na innych potrzebujących pomocy.
Jej działalność dotycząca JOW wynika z potrzeby serca, nadziei na lepsze „jutro” dla naszego kraju, dla naszych dzieci. Nadziei na Zmianę.
Każdy z nas może stać się takim emisariuszem. Każdy z nas ma w ręku tą mikro zmianę w swoim środowisku. Tak jak elementy samolotu, czy innej skomplikowanej maszyny tworzą całość, która służy człowiekowi, tak każdy z nas jest elementem społecznej układanki(może być bierny i nie mieć wpływu na przyszłość). Każdy z nas może być tym przysłowiowym trybikiem, bez którego samolot nie poleci… – lub dokładnie odwrotnie. Może to właśnie od ciebie zależy „efekt motyla”.
Jeżeli będzie nas wystarczająco wielu – masa krytyczna zostanie przekroczona.
Kilka fotografii z jej prelekcji.

dyskusja w Wielkopolskim Centrum Informacji JOW

Michał Kotlarski

W gościnie u Marcina

Grodzisk baner

Grodzisk Wielkopolski

Poznań

Poznań NOT

W Grodzisku Wielkopolskim:

Głos w dyskusji poznańskiej. Dr Michał Urbańczyk.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.