October Baby ponownie w Poznaniu.

Komunikat z maila:

„Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej serdecznie zaprasza na projekcję filmu „October Baby” na naszej uczelni. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z poznańskim oddziałem Stowarzyszenia KoLiber.

Data: 14 marca 2013r. (czwartek)
Godzina: 18.30
Miejsce: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sala nr 13
Więcej informacji o filmie oraz o naszym wydarzeniu na naszej stronie oraz fb:
October Baby
FB – October Baby

Serdecznie zapraszamy!

Jędrzej Piątek- Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej”

Osobiście polecam serdecznie ten film. To autentyczna historia wskazująca prawdę o życiu ludzkim zagrożonym próbą mordu już w okresie prenatalnym.

?October Baby? ? film o dramacie, który zakończył się dobrze, ale jednak trwa?

„October baby” to historia 19-latki Hannah, która zawsze czuła, że nie ma prawa istnieć. Z powodu jej problemów psychologicznych i zdrowotnych rodzice zdradzają jej, że była adoptowana i że urodziła się w dziwnych okolicznościach. Hannah, by wyjaśnić te okoliczności i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość decyduje się na podróż do Nowego Orleanu wraz z chłopakiem i najlepszą przyjaciółką.

Obsada: Rachel Hendrix, Jason Burkey, Robert Amaya, Maria Atchison, Joy Brunson

Niesamowity film, będący historią Gianny Jessen – kobiety, która urodziła się mimo nieskutecznej aborcji metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego, w klinice należącej do organizacji Planned Parenthood. Dziś Gianna działa aktywnie w organizacjach antyaborcyjnych i walczy o życie każdego człowieka.

Matka Teresa kiedyś powiedziała: „Bóg chce użyć Gianny, by przypomnieć światu, że każda istota ludzka jest dla Niego cenna”

http://youtu.be/BcrT8_CXF1U


Z plakatu na stronie: October Baby

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.