Od lat o tym mówię…kto przyjeżdża z Ukrainy?


W końcu dostrzega to coraz więcej osób.
Nie raz pisałem, że gloryfikacja nacjonalizmu na Ukrainie będzie dla nas zagrożeniem.
Nienawiść jest tam obecna.
Wczoraj słyszałem w sklepie który odwiedzam – że przy okazji wynajmowania mieszkania przez Ukrainkę, wynajmujący nie zgodził się jednak na wynajęcie go kobiecie. W odpowiedzi usłyszał: „…i tak was Polaków nienawidzimy…” i trzaśnięcie drzwiami.
Ilu takich przyjeżdża?
Na co ich jeszcze może być stać?

„Czy dopiero kiedy ukraińscy radykałowie zaczną rozrabiać na polskich ulicach, to zdamy sobie sprawę, że na własne życzenie tak jak kiedyś Konrad Mazowiecki Krzyżaków, tak my dzisiaj banderowskich Ukraińców? Prawda jest bowiem taka, że większość Ukraińców, którzy są w Polsce, na Ukrainę nie wróci bo do czego tam wracać? Do kraju, który istnieje już tylko na papierze, karmiony kroplówką z Zachodu.”

Cytat z materiału: Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce

„Żądaj od Ukraińca prawdy i potępienia…” Znajdźcie Pani Halina Zamel z Gardei – telefon do Radia Maryja o UPA .. z serii cała prawda o…

Polecam też materiał o filmie: „Bez Przedawnienia”: Ukraiński film o Ludobójstwie na Kresach Wschodnich. ?Bez Okresu przedawnienia?. Z Ukrainy na ostatni dzień konferencji w Zielonej Górze przybyli producentka Maria Kowalewa i reżyser filmu Eugen Dimitrash. Ten film zmieni Wasz pogląd na to jak temat jest odbierany na Ukrainie. W dniu 14 października film obejrzało w ukraińskiej telewizji prywatnym kanale ATB dwa miliony widzów.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.