Otwarcie Wielkopolskiego Punktu Informacji JOW.

Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Od wczoraj wszyscy Wielkopolanie przebywający w Poznaniu na ulicy Rybaki 21 w godzinach 18-20 będą mogli dowiedzieć się więcej o JOW
Tak aby w zbliżającym się referendum ogólnonarodowym mogli wiedzieć o co toczy się walka, co należy wybrać aby Polska została zwrócona obywatelom.
Paweł Kukiz zapoczątkował walkę o wprowadzenie systemu wyborczego, który preferuje człowieka, jego aktywność – swoim startem w wyborach prezydenckich.
Nie zmarnujmy jego poświęcenia.
jow

W punkcie można też będzie dowiedzieć się o działalności innych organizacji pożytku publicznego min. o Fundacji Brata Alberta zajmującej się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.
JOW Poznań

Także w przyszłości będzie to miejsce działalności charytatywnej szeroko rozumianej, punkt spotkań osób które chcą pomagać drugiemu człowiekowi, miejsce aktywności społecznej bardzo szeroko rozumianej.
Naszą ideą będzie pomoc, uśmiech i zmiana na lepsze.
Dyskusja Rybaki 21 Poznań

dyskusja w JOW na Rybaki 21

pierwsze spotkanie

Jednym z ważnych elementów będzie pamięć historyczna. W tym miejscu nie będziemy tłumić informacji o naszej historii. Szczególnie tych które są przemilczane.

Historia i Pamięć

Każdy przychodzący może usiąść porozmawiać wypić kawę czy herbatę z nami.

Wielkopolski Punkt Informacji JOW miejsce dobrych spotkań

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Otwarcie Wielkopolskiego Punktu Informacji JOW.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.