Paweł Kukiz – „wisi”. W Poznaniu. Akcja przedwyborcza.

Tak, jego banery wyborcze zostały dziś w nocy powieszone na tablicach udostępnionych przez miasto. Dzięki temu w Poznaniu nie ma bałaganu z plakatami wyborczymi.
Pierwszy wieszałem na Śródce (godzina 21.15). Ponieważ kolega, który miał mi pomóc spóźniał się poprosiłem o pomoc trzech młodych ludzi. Chłopaki pomogli bardzo spontanicznie. Pospolite ruszenie!
Co budowało – naprawdę mocno(ich słowa w odpowiedzi na moją prośbę): „Dla Polski zawsze! – powiedzieli i dodali: antysystemowy, Kukiz, jak najbardziej! W końcu inna Polska!

srodka_rondo_poznan
Chwilę po ciepłym pożegnaniu się z nimi, dojechał kolega i kontynuowaliśmy akcję…

rondo_srodka

Dodaję. Całkowicie społecznie, wolontariat. Bez żadnej kasy. Dla idei.
Raz można…

most_dworcowy_poznan

poznan_centrum_targowe_dworzec_glowny

poznan_centrum_targowe_kukiz

poznan_kukiz_awf_strzelecka

poznan_kukiz_stary_rynek_garbary

Poznań Kukiz

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

7 myśli w temacie “Paweł Kukiz – „wisi”. W Poznaniu. Akcja przedwyborcza.”

 1. Bardzo dobrze to świadczy o młodzieży. Oby tak dalej.

  1. Rozumiem Twój żal – kresowiak w końcu jesteś. Ja uważam ze trzeba ludziom uświadamiać zagrożenie szczególnie tym którzy są w PiS oni żyją chyba w innym świecie nie widzą na jakiej smyczy idą …. – USA.
   A USA dba tylko o swoje interesy.
   A co do Korwina to sorry nigdy na niego bym nie zagłosował miał swoje 5 minut przez ostatnie 15 lat (1990-2005) palił je za każdym razem rozbijał i dzielił. Gadał źle o nastolatkach, inwalidach, kobietach. Po prostu nie chce mi się słowa o nim rzec. Zresztą wszyscy ci którzy głosują na Pawła wprost mi mówili że „w życiu nie oddadzą głosu na pajaca”. Ciężko Korwin pracował na taką opinię.
   Gdyby Paweł nie startował głosowałbym na Wilka.

 2. Podobnie jak Ty Piotrze na Korwina nie oddam glosu, nie ma takiej mozliwosci, populista I heretyk powie wszystko co ludzie chca uslyszec. Jego stosunek do kobiet dzieci itp przeraza mnie. Facet jest w polityce mniej lub bardziej widoczny od wielu wielu lat, co zdolal osiagnac?
  Jakie dzialania prowadzi PE ?

  NA dzien dzisiejszy tylko Kukiz. Mam nadzieje ze namiesza w ukladzie politycznym. Przydala by sie partia I ogarniecie tego bajzlu konkretnie.
  Cale prawicowe srodowisko narodowcy patrioci wszyscy powinni sie zjednoczyc.

  Potrafisz Polsko- ponownie odradza sie wiara w mlodych w sile I ochote do walki o lepsze jutro- dla Nas dla naszych dzieci wnukow I Naszych rodzin, nie dla systemowych ukladzikow I zdradzieckiego rzadu.

  Trzymam kciuki w niedziele!

 3. Pełna zgoda. Korwin tyle razy zawiódł że nie ma o czym mówić jego rozbijanie prawicy jest już legendarne. Ostatnio usłyszałem ze mamy mu dziękować za to że dzięki niemu nie ma w Polsce skrajnej prawicy bo ją rozbił… Z ust jego zwolennika. To jest wystarczający powód aby mieć odpowiednie zdanie na ten temat.

Możliwość komentowania jest wyłączona.