„Pilne – wojna praktycznie nieunikniona”… Ukraina…

Dodaję ten materiał – ponieważ otrzymałem go w mailu już od kilkunastu osób.
Można to potraktować jako głos w dyskusji. W której szalę przeważa zupełnie inna opcja. A może dla chociażby zwykłej przyzwoitości warto zastanowić się nad innymi scenariuszami wydarzeń, niż te tak sugestywnie przekazywane przez media głównego nurtu, łącznie z opozycyjnymi? Dla mnie podejrzana zgodność…

PILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona! Na Ukrainę przybyło tysiące amerykańskich najemników!

Drodzy rodacy, według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) samolotów z najemnikami. Są oni wyładowywani jako cywile. Nie ulega wątpliwości, że przybywają profesjonalni bojownicy nie tylko na to lotnisko ale i na inne….

Źródło i cd.: wolna-polska.pl

Cytat z innego materiału:
…Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali ? Będą podnosić głowę, my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy….

Źródło: nowyekran.wordpress.com

Nie wiem na ile można ufać źródłom, niemniej dla co bardziej dociekliwych, może warto dokonać odpowiednich analiz. Ostatnio często słyszę nawet takie zdanie że to co jest czarne na białym może być manipulacją. A więc rzeczywistość dickowska? Czy tylko z uwagi na brak argumentów odpierających – ostateczny argument który zwala wszystkie inne: to wszystko to manipulacja… – ten kto go jednak używa zapomina że tym samym podważa również i swoje wnioski dowodowe; – bo jak: „wszystko” – to wszystko jest manipulacją…

I na koniec (bez mojego komentarza), fragment materiału:
…W liście, skierowanym do premiera Benjamina Netanyahu oraz ministra obrony Moshe Yaalon?a, przewodniczący Stowarzyszenia Żydów Europejskich rabin Menahem Margolin pilnie żąda, aby Izrael ?wysłał siły specjalne na Ukrainę, które ochraniałyby tam żydowskie skupiska.?

Według autorów tego listu, społeczności żydowskie na Ukrainie czują się bezbronne w obliczu ?rosnącej fali antysemickich ataków?….

Źródło: wolna-polska.pl

Oczywiście jak zwykle; do rozważenia przez Czytelników.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “„Pilne – wojna praktycznie nieunikniona”… Ukraina…”

  1. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie prowadził wojny o ukraiński Krym. Krym sprawiedliwie wraca w granice Rosji, przy zachowaniu praw dla Tatarów i Ukraińców, który obcy jest nacjonalizm ukraiński.

Możliwość komentowania jest wyłączona.