Poucinać kobietom łechtaczki – …???

Cytuję takie słowa imama: Ten szokujący wykład miał miejsce w Stanach Zjednoczonych w Wirginii, gdzie islamski kaznodzieja zalecał niewielkie obcięcie łechtaczki kobietom jako lekarstwo na hiperaktywność seksualną. … (materiał wideo) – cytat jak w linku do strony źródłowej.

Sugeruję paniom o lewicowych (skrajnie? a może i umiarkowanie też…) poglądach, które tak bardzo chciały zapraszać wyznawców nowej wiary (muzułmanów-islamistów?), aby jako pierwsze zgłosiły się do owego zabiegu.
Na ochotnika. Z radością…
Uwiarygodni to ich szczere i niezgłębione przekonanie o tym, że należy jak najwięcej przygarniać wyznawców wiary którą reprezentuje ów imam.
Wtedy będziemy pewni, że naprawdę jest to oddanie sercem z ich strony, dla …wyznawców religii? Islamistów? Kogo?
Nie wiem, ale skoro ich kapłan (imam) mówi takie rzeczy…
Nic tylko czapki z głów. I szacun.
Oczywiście dla naszych aktywistek.

[Bez Przesady???]

(odnośnie gwałtów: blisko 40% podejrzanych o gwałty to uchodźcy-Eksperci próbują „wyjaśnić” przyczyny takiego stanu rzeczy- …takie działanie (wyjaśnienia) to nie szukanie przyczyn, a zwyczajne usprawiedliwianie – nikt nie nauczy imigrantów zasad europejskich klepiąc ich po główce po kolejnym gwałcie….)

Przy okazji polecam obejrzeć sobie „Timbuktu” – artystyczna wizja zbrodni przemocy jaką kieruje się tzw Państwo Islamskie wobec bliźnich.

Polecam też słowa z filmu starszego; „Gandhi”: „…Diabły panoszą się tylko w naszych sercach i tylko tam powinniśmy staczać boje…”

inny cytat z tego samego filmu:
„[Gandhi] pokazał światu drogę wyjścia z szaleństwa kiedy było to najbardziej potrzebne…ale on tego nie widzi…świat niestety też nie…”

„…Kiedy jestem w rozpaczy przypominam sobie że w historii świata zawsze zwyciężała droga prawdy i miłości, zawsze pojawiali się tyrani i mordercy i przez jakiś czas wydawali się niepokonani, jednak w końcu zawsze upadali…pamiętajmy o tym…zawsze…”


o Islamie

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.