Poznań Smochowice -spotkanie autorskie z ks Isakowiczem.

Wspaniała atmosfera, wielkie zainteresowanie twórczością literacką prelegenta – pytania bardzo ciekawe, gorąca atmosfera, ciekawa dyskusja.
Wielki pozytyw dla współorganizatorów z Rady Osiedla Poznań Krzyżowniki-Smochowice.

Prelekcję i dyskusję poprzedził pokaz filmu dok „Zapomnij o Kresach” produkcji TV Sudeckiej, mojego pomysłu w reżyserii Jana Łukasika i scenariusza Joanny Morawskiej.

Polecam wywiad z Rafałem Ziemkiewiczem na temat skandalicznej wypowiedzi byłego premiera Olszewskiego: Rafał A. Ziemkiewicz: – Prawda historyczna jest niepowtarzalna. Mówić, że Bandera nie miał nic wspólnego z mordem na Wołyniu, to – jak słusznie zauważa ks. Isakowicz-Zaleski – to samo, co twierdzenie, że Hitler nie miał nic wspólnego z Holokaustem.


Wcześniej w Teleskopie poznańskim:

Pozdrawiamy!


O dokumencie: Zapomnij o Kresach, to film dokumentalny poświęcony ludobójstwu popełnionemu przez OUN-UPA na Polakach w latach 40. ubiegłego wieku. Przemawiają w nim sami świadkowie tamtych wydarzeń. …

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.