Problem żydowski; jak jest naprawdę?

Nie ukrywam że jestem coraz bardziej zdegustowany tym co się mówi w Izraelu na temat Polaków.
Po tylu poświęceniach podczas wojny narodu polskiego i bardzo dobrej (ogólnie) opinii o Żydach w Polsce, to może się zmienić przez samych Żydów.
Czy oni są naprawdę tak chciwi i chytrzy?
To jest przykre i dobijające – zważywszy że i mój dziadek miał swój udział w ratowaniu Żydów, sam za to prawie trafił do obozu koncentracyjnego, uratował go sprawiedliwy Niemiec, który wstawił się za nim do żandarmów, katujących mojego dziadka.
Właśnie za mielenie zboża (które było zakazane – dziadek był młynarzem), między innymi dla Żydów, którzy ukrywali się w okolicy przed Niemcami.
Takie są losy narodów. A taki powiem wprost: małoduszny i nic nie rozumiejący Israel Katz kłamie i wzbudza nienawiść między narodami.
Bardzo dobra wypowiedź Pawła Kukiza, proszę koniecznie odsłuchać 6 minuta:

Ogólnie dobra wypowiedź Pawła, zwracająca uwagę też na Żydów w gronie i szeregach komunistów.

Trochę prawdy o tym jak to wyglądało, autentyczne archiwalne niemieckie kroniki pokazujące zachowania policji żydowskiej wobec Żydów:
Ujawniono nieznany film z warszawskiego Getta. Izrael zrobi wszystko, by usunąć go z sieci? – kolaboracja niemiecko-żydowska

Jak można budować dobre relacje z jakimkolwiek narodem, gdy dzieją się takie rzeczy, takie wypowiedzi pojawiają się w przestrzeni publicznej.
Skandal – szczególnie dla władz i narodu Izraela.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.