Protest przeciw niewłaściwie zorganizowanym wyborom samorządowym.

Z maila:
W Poznaniu w piątek 28-go listopada odbędzie się manifestacja przeciw fałszerstwom wyborczym do władz samorządowych. Rozpoczęcie manifestacji na Placu Wolności (od strony fontanny) o godz. 19.00 skąd przejdzie marsz pod Urząd Wojewódzki, gdzie około 19.30 rozpocznie się główna część manifestacji. Na manifestację zapraszają środowiska prawicowe.
Zbiórka na Placu Wolności od godz 18.30.

W imieniu organizatorów
Bogdan Freytag
przewodniczący Poznańskiego Związku Patriotycznego – Wierni Polsce

Dostałem też informację, że będą: Koliber, Kibice Lecha, ONR, Poznaniacy – uważam, że powinni też pojawić się przedstawiciela lewicy. To jest wartość ponad podziałami. Wszyscy tutaj żyjemy wszyscy jesteśmy Polakami, wszystkim nam bliska jest ta ziemia, ponieważ tutaj żyli nasi rodzice, dzięki którym jesteśmy na świecie. Dbałość o nią to nasza wspólna sprawa. A poglądy polityczne to rzecz drugorzędna.

Piotr Szelągowski

ps
Wiadomo, że ustawa nie pozwala na powtórzenie wyborów, jednak protest obywatelski stawia władze w trudnym położeniu – pokazuje, że rządzą nieumiejętnie, niewłaściwie – ponoszą odpowiedzialność za cały ten bałagan.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Protest przeciw niewłaściwie zorganizowanym wyborom samorządowym.”

 1. Ha,ha,ha – właśnie przeczytałem.
  „Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza:
  Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody.
  Okazuje się, że urzędnicy PKLW ani myślą z pokorą znosić konsekwencje swoich decyzji. Zamiast tego przyznają sobie potężne nagrody!
  Mimo nieprawidłowości z liczeniami głosów w wyborach samorządowych, a także do Parlamentu Europejskiego, pracownicy Państwowej Komisji Wyborczej otrzymają premię za dobrze wykonaną pracę. Łączna suma tego wynagrodzenia wynosić będzie 600 tys zł.
  Ile dokładnie otrzyma każdy urzędnik PKW z naszych podatków? Wyliczenia nie pozostawiają wątpliwości.
  Mimo kompromitacji w I turze, PKW nie zajmie się naprawą wadliwego systemu informatycznego. Zamiast tego pracownicy Państwowej Komisji Wyborczej dostaną premię na liczące 400 osób grono statystycznie wypadać będzie po 1700 złotych na głowę.
  A nas czeka kolejna tura wyborów. Czy urzędników czekają kolejne premie?…..”
  Fakt.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.