Przed meczem z Irlandią – Irish Man; TO NASI ZIOMKOWIE

Historia Irlandii była równie burzliwa, jak nasza, – walka o niepodległość długa walka… Irlandczycy zmierzając na mecz ostatni mecz o Honor, byli po prostu sobą – godni i weseli. Radośni… normalni… Poniżej zdjęcia z przed meczu…

Dziękujemy najlepszym Kibicom na Świecie: Irlandczykom !!!


OTO parę filmików z przyśpiewami kibiców irlandzkich: Irlandczycy w Poznaniu na Euro 2012 ? Kiedy znów zagoszczą?


http://www.worldirish.com/listening-post/view/ireland-says-goodbye-to-euro-2012-dreams-1305

Front of a Polish newspaper this morning..”Irish fans we will miss you!” #euro2012 pic.twitter.com/sJovPEyL

(ze strony: /www.worldirish.com)

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

6 myśli w temacie “Przed meczem z Irlandią – Irish Man; TO NASI ZIOMKOWIE”

 1. RZECZYWIŚCIE,ZAJEFAJNI „ZIOMKOWIE”!!!!ALE CHYBA NIE CI,CO BYLI NA STARYM MIEŚCIE;PODNISZCZONE FONTANNY NA STARYM MIEŚCIE OD 23.00-6.00,BESZCZELNE ZIELONE „UFO-LUDKI”,KTÓRYM WYDAJE SIĘ,ŻE MOGĄ UBLIŻAĆ POZNANIAKOM I POLAKOM,SPICI ALKOHOLICY DO NIEPRZYTOMNOŚCI, SZCZAJĄCY DO FONTANN I RZYGAJĄCY…PRZEPIĘKNY WIDOK,SZCZEGÓLNIE POLICJANTÓW,KTÓRZY ODGÓRNIE MIELI NAKAZ/KTO GO WYDAŁ POWINIEN SIEDZIEĆ!!!/ JAK NAJMNIEJSZEGO REAGOWANIA!!!!ŻEBY NIE BYŁO PODOBNO,ŻADNEGO „DYMU”!!!
  CO TO JEST DO CHOLERY,ŻE NAWALONY GÓWNIARZ SZCZA DO FONTANYY I WYMIOTUJE????PRZY OKAZJI WRZUCA PO ANGIELSKU INWEKTYWY TYPU „GŁUPIE POLACZKI”,KOPIE ZABYTEK ETC…,BO MOŻE MYŚLI,ŻE POLACY TO GŁUPI NARÓD I NIE ZNA ANGIELSKIEGO!!!!?????MOŻE JA POJADĘ DO DUBLINA Z „KOLEGAMI” I NASZCZAMY IM NA ZABYTKI????
  W JAKIM KRAJU MY ŻYJEMY??!!!!!ŻENADA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI!!!!NAD RANEM NIE BYŁO JUŻ W OÓLE POLAKÓW A JEDYNIE PANOSZĄCY SIĘ SPITY TŁUM „GOŚCI Z IRLANDII”???NASI „POLICJANCI” STOJĄ I SIĘ GŁUPIO UŚMIECHAJĄ!!!
  KTOŚ Z PIJANYCH „UFOLUDKÓW” KRADNIE KRZESŁA Z KNAJP,KTOŚ POKAZUJE TYŁEK DO RADIOWOZU!!!????ZERO REAKCJI!!!
  KTOŚ OSTENTACYJNIE PIJE WÓDĘ Z GWINTA ŚMIEJĄC SIĘ DO POLICJANTÓW!!
  1.JAK WYGLĄDAJĄ ZABYTKOWE FONTANNY???
  2.JAK WYGLĄDA ZABYTKOWA KOSTKA BRUKOWA???
  3.POLICJA REAGUJE „EWENTUALNIE” TYLKO NA POLAKÓW??POZNANIAKÓW???
  4.10 LAT BĘDZIEMY SPŁACAĆ ZABAWĘ W POZNANIU W „EURO”!JAKIM KOSZTEM???MOŻE PODWYŻKA CZYNSZÓW,PRĄDU,GAZU,PODATKÓW???
  5.NA MOJE ZAPYTANIE O TĘ INNĄ,CIEMNIEJSZĄ STRONĘ KOSZTÓW EURO W POZNANIU/BUDŻET MAKABRYCZNIE ZADŁUZONY!!!DRUGIE MIASTO W POLSCE-2 MLD.ZADŁUŻENIA!!!/ „EKIPA ” IRLANCZYKÓW POWIEDZIAŁA,ŻE PŁACĄ W POLSCE PODATKI!!CIEKAWE KURNA W CZYM???W PIWIE ZA 1,5-2 EURO???BO U NICH KOSZTUJE JUŻ 5-8 EURO!!!!

 2. Jeżeli chodzi o piłkę nożną to Irlandczycy nie są świetnym zespołem. Nie za bardzo radzą sobie na boisku, nie mają też graczy światowej sławy a irlandzka liga ma bardzo niski poziom, ale oni zdają sobie z tego wszystkiego sprawę. Ich udział w Euro był dużym sukcesem, a że nie wyszli z grupy szkoda, ale nic się nie dzieje.

 3. Jeżeli chodzi o piłkę nożną to Polacy graja podobnie jak Irlandczycy – tylko nosa zadzierają… A tak w ogóle Boniek ma rację kiedyś grali dla orzełka – a teraz nawet dla kasy nie umieją
  A kibice Irlandii wspaniali!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.