Przerażająca informacja – chory system nacjonalistyczny na Ukrainie chce szkolić do walki dzieci

Jak podaje wprost.pl nacjonalista niejaki Wołodymyr Hołowczak, (sołtys w okolicach Iwano-Frankiwska), chce szkolić dzieci w wieku od 2-10 lat do walki z separatystami. Tak samo jak w Afryce wykorzystuje się dzieci, czy też w rumuńskiej służbie bezpieczeństwa Securitate, kiedy walczono na początku lat 90-tych i informacje o nieletnich snajperach wstrząsały opinią publiczną. To samo robią terroryści islamscy. Dzieci są najskuteczniejsze, najłatwiej nimi manipulować – to czyste mięso armatnie. Przerażające doniesienie.

Gdzie etyka, gdzie ochrona naszych pociech? Mieszanie ich w sprawy dorosłych to jawny gwałt na ich osobowościach.
Pisałem nie raz o dzieciach jako ofiarach wojny:
Niewinne i nieświadome wielu rzeczy. Dlaczego je to spotkało? W imię jak niewyobrażalnie złych ideologii nakazano je zgładzić? Nasz sens życia i jego istotę. Naszą spuściznę i kontynuację. Istoty czyste i niewinne w swojej niewiedzy i pragnieniu poznania cudownego świata życia dookoła. Dzieci, dalekie od jakiejkolwiek złej czy dobrej refleksji na jego temat. A to dlatego że przecież dopiero się uczyły żyć, kochać, bawić, cieszyć, martwić? TO ostatnie zafundowały im Złe ideologie faszystowskie i nacjonalistyczne w przesycie. Aż do bólu, I to dosłownego, terminalnego. Ich zgonu. Czasami poprzedzonego męczarniami. Jakiż to świat wokół nas jest, jacy z nas są dumni homo sapiens, że do tego dopuszczają? Mordu na tej cząstce i w Nas tkwiącej (dla owych dzieci jedynej znanej całości ich życia), którą najmilej, najcieplej; chociaż bardzo rzadko już w dorosłym życiu, wspominamy. Brak szacunku i litości dla tej niewinnej krwi, bez wyjątku obarcza każdego kto godzi się na chociażby przemilczenie pamięci niewinnych ofiar.” ( O martyrologii dzieci na Kresach )

Na stronie „Wprost” czytamy:
Owi „Żołnierze” zagrzewają do walki, poprzez marsz po okolicznych wioskach pod czerwono-czarnym sztandarem Ukraińskiej Powstańczej Armii. Używają znaków Prawego Sektora i innych nacjonalistycznych organizacji.

Islamiści na Bliskim Wschodzie także szkolą dzieci do walki. Dają im broń oraz przymuszają do udziału w krwawych egzekucjach.”

Głęboko zasmuca mnie i przeraża świadomość cierpienia tych naszych małych radości. TO co wymyślił ten chory człowiek, szkolenie dzieci jako narzędzia wojny jest potworne.

Źródło cytatu: Dzieci szkolone do walki z separatystami

 

Linki uzupełniające informacje z Ukrainy nadesłane na maila:

themillenniumreport.com

rusvesna.su

kyivpost.com

 

 

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Przerażająca informacja – chory system nacjonalistyczny na Ukrainie chce szkolić do walki dzieci”

Możliwość komentowania jest wyłączona.