Rondo im. żołnierzy Wyklętych we Wrocławiu

Informacja z maila:

Nadanie nazwy rondu imienia ?Żołnierzy Wyklętych” we Wrocławiu

„Rondo imienia „Żołnierzy Wyklętych” w naszym mieście jest uhonorowaniem pamięci o wybitnych Polakach i patriotach, obrońcach prawdy, a nade wszystko orędownikach wartości najwyższych – wolności i godności. Jest to jednocześnie podziękowanie wielkim bohaterom, ludziom niezłomnej energii i odwagi, za lata wiernej służby Ojczyźnie, za oddanie, jakiego przykłady trudno dziś znaleźć. Jest to także zachęta, zwłaszcza dla najmłodszego pokolenia Polaków, do poznawania dorobku oraz pielęgnowania pamięci o tradycjach i ideałach narodowego oręża.”
Źródło cytatu: Rondo ?Żołnierzy Wyklętych”

Rondo u zbiegu ulic Gajowickiej, Zaporoskiej i Szczęśliwej będzie miało imię Żołnierzy Wyklętych.

Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN serdecznie zaprasza wszystkich członków, przyjaciół, sympatyków na uroczystości w dniu 3.10.2012, godz. 14.00. Mieliśmy wszyscy swój udział w tym, że doszło do tego wydarzenia. Niech będzie nas jak najwięcej, mimo trudnej godziny. Proszę o informację o tym wydarzeniu w swoich środowiskach.

Pozdrawiam
Ilona Gosiewska
Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.