Spotkanie grup referendalnych pod Czarnkowem.

Zajazd „Meteor” – niedziela godzina 18.00. Pokaz filmu „Zapomnij o Kresach” krótkie wprowadzenie i nawiązanie do pochodzenia kresowego Pawła Kukiza „twarzy” JOW i byłego kandydata na Prezydenta RP.
Następnie spotkanie organizacyjne dotyczące działalności przed referendum.

przed spotkaniem w Lubaszu

Najważniejsze:- to aby społeczeństwo zrozumiało, że nie chodzi o pytana w referendum, lecz przede wszystkim o jego ważność – aby był to przejaw braku zaufania do obecnej władzy, rządów polityków.
Jeżeli ponad 50% powie poprzez swój udział w referendum – NIE – obecnym rządom, scali to grupy, które chcą coś zmienić w kraju. Scementuje nas wszystkich, pokaże że nasz opór i brak zaufania ma sens, da siłę do walki z systemem, który doskonale radzi sobie bez nas.
Nie zapominajmy – jeżeli nie chodzimy na wybory ponieważ nie mamy na kogo głosować, to znaczy że ONI wybierają się bez nas. Swoim prywatnym elektoratem, który ma w tym swój własny, prywatny interes.
Dlatego konieczne jest postawienie „ich” przed jedynym wyborem; zmuszenie do rezygnacji z takich rządów mniejszościowych.
Legitymizację do rządzenia daje im swój własny elektorat. Zawsze się wybiorą, nawet jeżeli (przykładowo) do wyborów pójdzie 10% społeczeństwa. Te pozostałe 90% będzie poza nawiasem. Bez wpływu na to, co się w państwie zmienia.
Dlatego spotkania takie jak w Lubaszu są bardzo ważne. Możemy się poznawać, organizować, działać.
Powodzenia!
Lubasz

Lubasz spotkanie buntowników antysystemowych

Problem Referendum omawiany w Lubaszu

Rozmowa na temat JOW

Spotkanie w Lubaszu


Zwolennik Kukiza w Poznaniu:
 zwolennik Kukiza

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.