Sprawy Powiatu Poznańskiego – zaproszenie na Konferencję Prasową.

Z maila:

Podatki - uproszczenie prelekcja dr Bartłomieja Wróblewskiego
[ poseł Bartłomiej Wróblewski podczas kampanii w 2015 roku ]

Szanowni Państwo,
w imieniu Radnego Powiatu Poznańskiego Filipa Żelaznego oraz swoim zapraszam na konferencję prasową w poniedziałek 11 kwietnia o godz. 15.00. Odbędzie się w moim biurze poselskim przy ul. Św. Marcin 43.

Sprawa jest ważna i nagląca. Pomimo wcześniejszych zapewnień Pana Starosty Powiatu Poznańskiego o wstrzymaniu sprzedaży bloku mieszkalnego przy ul. Kraszewskiego w Puszczykowie (około 100 mieszkań), będącej formalnie własnością spółki Puszczykowo Real Estate Investment sp. z o.o. (spółki córki Szpitala w Puszczykowie), tuż przed Wielkanocą doszło do zawarcia umowy przedwstępnej sprzedaży całej nieruchomości, z prawdopodobnym terminem zawarcia umowy ostatecznej na dzień 15 kwietnia br. Swoje obawy o przyszłość wyrażają mieszkańcy bloku przy ul Kraszewskiego. Powstaje również wiele pytań związanych z samą sprzedażą, dalszym przeznaczeniem całej nieruchomości, losem mieszkańców oraz przeznaczeniem środków pozyskanych przez powiat ze sprzedaży. Pomimo wniosku radnych powiatowych PiS zarówno przewodniczący Rady Powiatu Poznańskiego jak i przewodniczący komisji finansów, obaj radni Platformy Obywatelskiej, odmówili zwołania posiedzenia komisji finansów, która miała być poświęcona uzyskaniu informacji na temat całej transakcji.

Zapraszamy na konferencję.
Łączę najlepsze pozdrowienia,
Bartłomiej Wróblewski

dr Bartłomiej Wróblewski, LLM

Poseł na Sejm RP

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.