Szalona przyroda; burze i wichury, trąby powietrzne – zmienia się klimat. Dlaczego?


Powodem jesteśmy my sami. Ingerencja w naturę robi swoje. Lata zaśmiecania atmosfery, pseudo ruchy w kierunku polepszenia sytuacji z odpadami topionymi gdzie popadnie, brak nauczania ekologicznego (tego prawdziwego, a nie obrony żabek w jakiejś dolince) – i mamy efekty…
Ocieplenie klimatu …

„Od przynajmniej dekady nad całym zachodnim światem, w tym i nad Polską realizowany jest potężny program geoinżynieryjny. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w TV, ma on na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. Objawia się to niebem pokrytym symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury.
[…]

W ostatnim artykule, który pojawił się w London Guardian zatytułowanym „Climate change expert calls for geoengineering, nuclear power ?binge? to avert global warming” Peter Wadhams, profesor fizyki oceanu na Uniwersytecie w Cambridge proponuje aby rozważyć wdrożenie takich programów, mimo iż są one obecne, jak pisaliśmy, przynajmniej od dekady. W artykule możemy przeczytać:
?Wiodący brytyjski naukowiec wezwał do przyspieszenia badań nad futurystyczną geoinżynierią i rozwojem elektrowni jądrowych na świecie, aby uniknąć niekontrolowanego globalnego ocieplenia. Peter Wadhams, profesor fizyki oceanu na Uniwersytecie w Cambridge, powiedział, że oba potencjalne rozwiązania niosą za sobą niebezpieczeństwa, ale jest to niezmiernie ważne ponieważ czas ucieka.”

Całość na: Ekspert zmian klimatycznych żąda wdrożenia geo-inżynierii aby zapobiec globalnemu ociepleniu.

Efekty widoczne były w zeszły wek. Trąby powietrzne, wichury.
Mały przykład zarejestrowałem:

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.