Uchodźców należy rozmieścić po parafiach – i tak uciekną…?

Faktem jest, że jeżeli w ogóle, to maksymalnie rozdzielić, aby nie tworzyli grup, czy też jednorodnych osiedli – tak jak we Francji, gdzie getta islamskie stanowią zagrożenie dla etnicznej ludności. Gdzie nawet policja boi się wjeżdżać.
A więc: pomóc, po jednej rodzinie na parafię, nie więcej.
Efekt: albo się zasymilują (o co nam wszystkich chodzi – życie w pokoju i dla dobra społeczeństwa)
Albo uciekną: Uciekli do Niemiec
Co tak naprawdę tylko udowodni ich złe intencje. Jak w materiale.
Ten pomysł też podnosił Paweł Kukiz w programie u Moniki Olejnik powołując się na słowa Papieża Franciszka.

Chcemy pomóc, ale na naszych zasadach i w bezpieczeństwie dla NASZYCH rodaków.
To jest priorytet.
Pełen szacunek dla potrzebujących – pomoc z zachowaniem wszelkich potrzebnych zasad bezpieczeństwa dla NAS i naszych rodzin.

uchodzcy
(Takie piktogramy są widoczne na granicy USA z Meksykiem (oczywiście z zupełnie innym napisem…))

Ponadto materiał o NASZYCH uchodźcach, których nie chce przyjąć rząd Kopacz.
Cytat:
Oto jeden z największych paradoksów platformianej ekipy pod kierownictwem Ewy Kopacz. Nie potrafią (bądź nie chcą) ściągnąć do kraju stosunkowo niewielkich liczebnie grup Polaków, którzy żyją w objętym działaniami wojennymi Donbasie na wschodzie Ukrainy i którzy – co istotne – chcą zaleźć schronienie w Polsce. W zamian za to platformiana władza przyjmie do naszego kraju ok. 12 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy wcale do Polski nie chcą. Widzicie tutaj logikę działań, bo ja nie!
Całość pod adresem: Rząd Kopacz od ponad pół roku nie potrafi ewakuować z Donbasu 40 Polaków. Za to 12.000 islamskich imigrantów przyjmie na każdych warunkach
Wiemy jakie były problemy z przyjęciem polskich uchodźców z Donbasu. I to się znów potwierdza.
Z punktu widzenia ekonomicznego dla Polski zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przyjęcie uchodźców i imigrantów polskich ze wschodu.

Poniżej linki do materiałów opisujących problemy z przyjęciem polskich uchodźców:
Będzie ewakuacja (tylko kiedy?) ? premier się ?łamie?. Jednak za duży ?obciach??

Premier Kopacz nie chce Polaków z Ukrainy w Polsce?

Ps – „Nasi” muzułmanie stwierdzili, że nie mogą pomóc uchodźcom…(mają problemy lokalowe…ponoć) ciekawy BRAK solidarności.
Demonstracja sobotnia na „tak”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 myśli w temacie “Uchodźców należy rozmieścić po parafiach – i tak uciekną…?”

 1. Siedem dni temu rząd Niemiec zdradził naród niemiecki, Europę i cywilizację europejską unilateralną decyzją otwarcia bram dla etnicznie obcych i kulturowo wrogich zagonów z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki. Nie ma żadnej wątpliwości, że kryzys został wykreowany sztucznie, przez tych, którzy mają duże budżety i którzy lubią przestawiać pionki na mapach. Kto rekrutuje emigrantów w wieku poborowym i kto za to płaci możemy się tylko domyślać. Wczesniej czy później dowiemy się kto za tym stał i jeśli los się do nas uśmiechnie rozliczymy winnych tej zdrady.

  Przepływ ludzi z Bliskiego Wschodu przez Balkany mogl byc latwo zahamowany. Turcja, najstarszy aliant Niemiec na Bliskim Wschodzie zrobilaby to za jeden usmiech. Grecji wystarczylo troche odpuscic jej dlugow. Serbia skoczylaby do dzialania za jeden przyjazny gest, a Wegrom wystarczylo nie przeszkadzac. Ale widac mialo byc inaczej.

  Dlatego smialo mozemy postawic hipoteze, ze Angela Merkel, elity niemieckie i europejskie zawiazaly spisek aby doprowadzic do obecnej sytuacji, ktorej konsekwencją beda wkrotce nieodwracalne procesy, ktore zmienia oblicze Europy raz na zawsze. Nawet jesli kurek zostanie przykrecony, to bedzie to zabieg taktyczny aby uspokoic tubylcow i dac im odsapnac przed kolejna faza projektu. Ten projekt nosi nazwe Destrukcja Cywilizacji Europejskiej. Alternatywnie mozna to rozumiec jako zniszczenie chrzescijanskiej Europy i zniszczenie Europy bialej rasy.

  Polska przegrala II Wojne Swiatowa i ze wzgledu na ogrom cierpien i morderstw na polskiej ziemi nikt nie wazy sie glosno zastanawiac czy Polska cos zyskala w tej wojnie. Ale po cichu wielu wie, ze Polska po raz pierwszy w swej historii stala sie monoetnicznym krajem. To rokowalo nadzieje, ze Polska bedzie mogla sie rozwijac bez konfliktow etnicznych. Zamrazarka komunizmu ten stan utrzymala, ale tez zaprzepascila wiele mozliwosci rozwoju.

  Elity ktore przejely wladze w III RP zaczely robic wszystko aby obrzydzic ten stan rzeczy, aby Polacy czuli sie winni ze sa Polakami. Propaganda pedagogiki wstydu przygotowywała Polaków do otwarcia granic dla obcych, dla lepszych od Polakow. Pan Klopotowski na S24 od lat podrzucał temat aby sprowadzić Żydów do Polski a w miedzyczasie Pani Merkel postanowila przyslac nam Arabow bez konsultacji z panem Klopotowskim. Polacy nie chca ani Zydow ani Arabow. Polacy pragna spokoju i chca miec mozliwosc realizacji swoich pragnien w swoim domu. Polacy sa otwarci z natury i ciekawi innych kultur ale chca miec swoj, prawdziwie swoj, dom. Polacy nie chca sie izolowac. Nie sa skorzy aby budowc mury jak Zydzi z Izraela. Polacy nie maja mentalnosci getta, gdyz zawsze byli u siebie i chca aby tak zostalo.

  Dlatego Polacy wbrew swoim elitom, wbrew polskojezycznym mediom i wbrew tzw. opinii swiatowej musza powiedziec pani Merkel, Nie. Nie, my nie przystajemy na Pani decyzje. Te decyzje sa tutaj w Polsce z woli Narodu Polskiego niewazne. To musi byc powiedziane stanowczo i nie wolno nam zaakceptowac zadnych polsrodkow ani kompromisow.

  Mozemy przyjac uchodzcow na tymczasowy pobyt tylko. Zapewnimy im takie warunki aby tego pobytu nie polubili. Ci ludzie czekali by na wizy do innych krajow lub na ewentualna deportacje. Byliby w podobnej sytuacji jak syryjscy uchodzcy w Jordanii czy Turcji. Nasze sluzby moglyby byc przeszkolone w ekspersowym deportowaniu przez odpowiednie sluzby izraelskie, saudyjskie czy australijskie.

  Czesto walczylismy pod haslem za wolnosc nasza i wasza. Czesto to haslo bylo klamliwe. Ani nie walczylismy o nasza wolnosc ani o wolnosc innych a jedynie o interes tych, ktorzy nie mieli wspolnych interesow z nami. Najznamienitszym wyjatkiem jest odsiecz wiedenska. Dzisiaj, 332 lata temu wojska I Rzeczypospolitej rozgromily wojska tureckie pod Wiedniem . Ekspansja turecka na Europe zostala zatrzymana.

  W nastepnych latach Niemcy, Wegrzy, Rosjanie, Grecy, Serbowie dokonali ostatecznej rekonkwisty terytoriow spod okupacji tureckiej. Te walki na przestrzeni dwoch stuleci byly o wspolne dobro. Wspolne dobro bylo splecione z indywidualnym interesem kazdego z narodow bioracych udzial w tej walce. Jestesmy w podobnej sytuacji. Wrog jest podobny choc dziala inaczej. Wrog pozwala sobie na takie dzialania gdyz jest instrumentem zdradzieckich elit europejskich, ktore nami rzadza.

  My jednak wiemy jaki jest nasz interes, czym jest nasza wolnosc w naszym domu. Broniac Polski bronimy Europe. W tym nie jestesmy sami. Sa Wegrzy, Slowacy, Czesi, Serbowie, Chorwaci, Grecy i wiele innych nacji, ktore tak jak my chca zachowac swoje kulturowe i etniczne status que. Za nasza i wasza wolnosc.

  Polacy musza podjac te walke. Wegrzy nam pomoga a my pomozemy im. Dolacza do nas Serbowie, Chorwaci, Slowacy, Czesi i Grecy. Po raz pierwszy od ponad 300 lat wszystkie te narody laczy wspolny interes. Utrzymamy Europe w tej czesci swiata. Bedzie to normalna Europa, taka jaka zawsze byla, tyle, ze mniejsza jesli narody starej Europy wybiora etniczne i kulturowe samobojstwo.

  Ten wspolny cel bedzie zaczatkiem Miedzymorza czy tego chcemy czy nie. Miedzymorze powstanie i nie bedzie tworem sztucznym. Tu zachowaja sie tradycje europejskie. To tu beda przyjezdzac na wakacje przestraszeni Niemcy, Francuzi, Anglicy i Szwedzi aby moc pobyc w Europie pomiedzy Europejczykami, ktorzy zachowuja sie normalnie, ktorzy nie sa agresywni, gdzie bedzie mozna spokojnie pospacerowac po ulicach bez nagabywania, gdzie biale dziewczyny nie sa molestowane nawet noca.

  To bedzie Europa gdzie bedzie mozna obchodzic swieta koscielne na ulicy. Beda szopki na Swieta Bozego Narodzenia a na Boze Cialo bedzie procesja. Tu bedzie prawdziwa Europa. Z tej Europy, Europy Miedzymorza rozpoczniemy rekonkwiste.

  Odbijemy Berlin, Paryż, Madryt. Męstwo i honor będzie znowu w cenie. Nie wolno nam czekać. Nie ma chwili do stracenia. Dzisiaj Międzymorze jest w zasięgu naszej ręki!

  Niemcy nie są w stanie o sobie decydować, a cóż dopiero atrapa Polski. Likwidacja Europy białego człowieka trwa, z inicjatywy grandziarzy zza wielkiej wody – którzy wcześniej ową Europę ubezwłasnowolnili.
  Wniosek?
  Jednego możemy być pewni – mianowicie Azja nie kiwnie palcem w obronie białej rasy – chociaż jest ona następna w kolejce do likwidacji.
  Słowem – albo biała rasa z pomocą Bożą poradzi sobie z pupilami szatana albo pupile szatana muzułmańskimi rękami odetną tępym nożem – owej białej rasie – jej zwyrodniały łeb. Polacy zrozumieją jak wyleci w powietrze fragment metra w Warszawie, dlatego trzeba powiedzieć Makreli NIE; chcą przyjmować Niemcy, to ich sprawa.

 2. Nadesłane: „Muzułmanie przed Bazyliką św. Piotra: „Czy kochasz Allaha?” ….robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa.
  […]
  Najbardziej niepokojące może być jednak zjawisko agresywnego islamskiego prozelityzmu.”
  http://prawica.net/2061

 3. Bardzo trzeźwe spojrzenie na sprawy imigrantów Polskich Tatarów! Czapki z głów!!!

  Polska: Tatarzy nie chcą „uchodźców”

  Polscy Tatarzy, ustami Selima Chazbijewicza, współzałożyciela Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej i byłego imama gminy muzułmańskiej w Gdańsku, wyrazili swą niechęć wobec przyjmowania przez Polskę, a szerzej – przez Europę, nielegalnych imigrantów z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu. Odnosząc się do możliwości integracji imigrantów z polskim społeczeństwem, Chazbijewicz stwierdza:

  – Nie liczyłbym na to. Wystarczy spojrzeć na to, co już od lat dzieje się za Odrą. Oczywiście teraz, w sytuacji zagrożenia, ci ludzie będą w stanie obiecać wszystko. Ale nie należy się łudzić, że nastąpi pełna asymilacja, bo nas dzieli kulturowa przepaść. W Europie panuje lęk przed islamem i funkcjonuje wiele mitów związanych z muzułmanami, ale po drugiej stronie jest to samo. W literaturze antyeuropejskiej czy antychrześcijańskiej również powtarza się bzdury, które sprawiają, że ci ludzie mają prawo bać się Europejczyków. Przykład? Kilka dni temu media podały, że uchodźcy nie chcą przyjmować od Węgrów jedzenia. To dlatego, że istnieje takie przekonanie, że Europejczycy do wszystkiego dodają wieprzowinę, nawet do wody. A islam zakazuje jedzenia świń. Więc uchodźcy boją się, że popełnią grzech i odmawiają przyjmowania posiłków.

  Zdaniem Chazbijewicza nie tylko Europa, ale i państwa odpowiedzialne za obecny kryzys, a więc USA, Rosja czy Chiny, powinny znaleźć rozwiązanie obecnej sytuacji, być może w formie tworzenia quasi-miejskiej infrastruktury, w której uchodźcy mogliby żyć przez dłuższy czas. Zwraca on także uwagę, że najważniejszym czynnikiem stabilizującym sytuację w Europie byłoby zapewnienie spokoju w regionach z których uciekają uchodźcy.

  Zapytany zaś o oficjalne stanowisko polskich Tatarów w sprawie przyjmowania uchodźców odpowiedział – „Oficjalne stanowisko Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP, którego nie należy mylić z Ligą Muzułmańską, do której należą muzułmanie pochodzenia arabskiego, jest takie, że nie popieramy przyjmowania uchodźców. Uważamy, że nie ma na to środków i warunków. Być może kościół ma więcej środków, które mógłby przeznaczyć na ten cel, ale my – nie”.

  za
  http://xportal.pl/?p=22618

Możliwość komentowania jest wyłączona.