Ukraina się rozpada? Ks Tadeusz Isakowicz-Zaleski w RMF24.

TO co wieszczyliśmy po cichu przed laty urzeczywistnia się na naszych oczach? Wszystko na to wskazuje.
Fragment wywiadu z RMF24:
A co dzisiaj jeszcze łączy i jednoczy Ukraińców?

Myślę, że Ukraińców łączył na początku ogromny entuzjazm, że się oderwali od Związku Radzieckiego. Szczerze wierzę, że rzeczywiście ten entuzjazm był. W przeciwieństwie do Polski było jednak dwadzieścia kilka lat zmarnowanych…”
Kto chciałby żyć w totalitaryzmie? W tm czego symbolem były znienawidzone – sierp i młot?
Czerwona szmata, symbol naszego zniewolenia, którą paliliśmy co roku za komuny na 1 maja. TO była nasza akcja protestu, zwykłych nie zrzeszonych dzieciaków, którzy widzieli co dzieje się dookoła nas, dziś umysły są zatruwane, tak aby nie widzieć rzeczywistości – wizja z Lema, z „Kongresu…”.
Rzeczywistość jest ukryta za zasłoną narkotycznej ekstazy. Mediów, „reality show” – które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością…
Tak jak za komuny, naród był niszczony, jednak media był rozpoznane.
Chociaż sowieckie mechanizmy niszczyły z równą bezwzględnością swoich własnych obywateli, jak i nas – pamiętajmy o tym. TO totalitarna machina zła.
Czym jednak różni się zachodnia korpo-oligarchia oferowana przez Euro-komunę? Tylko kulturą wykonania wyroku…
Nie łudźcie się. Dla młodych jest specjalna papka, łatwo strawialna – wrzucająca ich w wir zarobkowania. Dodajmy: wiecznego zarobkowania – aż do ich śmierci. Pogoni za króliczkiem.

Całość wywiadu: Isakowicz-Zaleski: Rozpad Ukrainy jest możliwy. Nie ma znaczenia, kto będzie prezydentem

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.