Ukraińskie władze przeprowadzają czystki etniczne – inne spojrzenie niż media głównego nurtu…

Informacja z maila, którą dodaję niekoniecznie jako mój punkt widzenia, pełnię tutaj rolę buforu – osoby, która przedstawia też i inne punkty widzenia – co podkreślam nie oznacza identyfikacji z nimi. Stwierdzenie to nie oznacza też i przeciwieństwa. Zauważając, że na mainstreamie raczej nie można doszukać się tego typu informacji po prostu je upowszechniam szerzej.
Oto tekst w którym osoba z poza (nie Ukrainiec i nie Rosjanin) zupełnie inny punkt widzenia niż ten do jakiego nas się przyzwyczaja…:


Ukraińskie władze przeprowadzają czystki etniczne

Daniel McAdams, dyrektor Instytutu Rona Paula : ?Wszelkie przyszłe rozmowy pokojowe między Kijowem i samozwańczymi wschodnimi republikami będą dotyczyły ich poddania się?

RT: Czy zgadzasz się z prezydentem Poroszenko, że to nie cywile są celem operacji i że wojsko wyzwala wschód kraju?

Daniel McAdams: To jest chyba najlepiej opracowana oszukańcza kampania w historii propagandy, wszystko, co widziałem wskazywało na to, że kijowskie samoloty i wojsko dziesiątkują wioski. I myślę, że dla nikogo nie powinno to być zaskoczeniem, ponieważ nowy prezydent powiedział, że: „Będziemy atakować, i wyzwalać nasz kraj”, a z drugiej strony członkowie jego administracji nazywali ludzi na wschodzie podludźmi, insektami i innymi wyzwiskami….„”

(fragment wywiadu dla RT)

Źródła: interesariusz
rt.com

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.